Мобільний телефон міської ради - 0970982508 24 січня 2018 року о 14:00 год. відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради1 лютого 2018 року о 14:00 год. відбудеться чегове зсідання 18-ї сесії Красилівської міської радиРеєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Рішення » Рішення №472 (від 29.09.2011 року)

Рішення №472 (від 29.09.2011 року)

Виконавчий комітет » Рішення

Дата оприлюднення: 05.10.2011

Дата оновлення: ---

УКРАЇНА

      

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ 

 

від 29.09.2011 року                 № 472                    м. Красилів

 

Про  надання дозволу на виготовлення

проектної документації для індивіду-

ального опалення  квартир в м. Красилів

 

 

Розглянувши заяви  жителів міста про видачу дозволу на виготовлення проектної документації для індивідуального опалення квартир, керуючись Законами України ,,Про місцеве самоврядування в Україні’’, ,,Про теплопостачання’’, Постановою Кабінету Міністрів України ,,Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення’’ від 21.07.2005 року,  виконком міської ради  В И Р І Ш И В:

1. Наральник Лілії Володимирівні, вул. Василя Стуса, 2”А”  кв.96 дозволити виготовити проектну документацію для  індивідуального опалення з побутовим котлом на газовому паливі та реконструкцію системи газопостачання квартири.

2. Генералюк Надії Федорівні, вул. Щорса, 2”А” кв.14, дозволити виготовити проектну документацію для  індивідуального опалення з побутовим котлом на газовому паливі та реконструкцію системи газопостачання квартири.

3. Снітко Людмилі Савелівні, вул. Кошового, 28”Б”, кв. 5 дозволити виготовити проектну документацію для  індивідуального опалення з побутовим котлом на газовому паливі та реконструкцію системи газопостачання.

 

Заявникам одержати дозвіл на відключення від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання  у Красилівському підприємстві теплових мереж.

Красилівській філії ВАТ “Хмельницькгаз” здійснювати пуск газу на опалювальний апарат після представлення власником квартири акта про прийняття в експлуатацію системи індивідуального опалення квартири.

   

 

Міський голова

Н.Островська


Теги: Засідання виконавчого комітету 29.09.2011