Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Рішення » Рішення № 196 (від 21.04.2016 року)

Рішення № 196 (від 21.04.2016 року)

Рішення, Тарифи для населення

Дата оприлюднення: 27.04.2016

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

 

РІШЕННЯ

 

 

21.04.2016

Красилів

№ 196

 

 

Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що надаються Красилівським ПВКГ

 

 

Розглянувши звернення Красилівського підприємства водопровідно-каналізаційного господарства про коригування  тарифів на послуги з централізованого водопостачання та  водовідведення, що надаються підприємством для населення, бюджетних установ та інших споживачів, та додані розрахунки, з метою забезпечення  беззбиткової  діяльності  підприємства,  своєчасного  надання  послуг  споживачам,  беручи  до  уваги  зростання  вартості паливно-мастильних матеріалів та електроенергії, керуючись ст. 28 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні’’, Законом України ,,Про житлово-комунальні послуги’’, Порядком формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року              № 869, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

 

1. Встановити тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що надаються Красилівським підприємством водопровідно-каналізаційного господарства для населення, бюджетних установ та інших споживачів, згідно з додатками. 

2. Красилівському підприємству водопровідно-каналізаційного господарства (начальник Петрук М.А.) не менше ніж за 15 днів до введення у дію тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що надаватимуться підприємством, повідомити про це споживачів з посиланням на зазначене рішення.

3. Дане рішення розмістити в засобах масової інформації.

 

4. Вважати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету міської ради від 24.09.2015 року № 2597 ,, Про коригування тарифів на послуги з централізованого водопостачання  та  водовідведення, що надаються Красилівським ПВКГ’’.

 

 

Міський голова

А.Жовтан

 

196vschv.doc [63.5 Kb] (завантажень: 191)

#1 написав: Андрій (15 травня 2016 11:18)

Ви там з верби впали всі? Люди і так платити не можуть а Ви ще піднимаєте? Чи Ви хочете щоб ми в могили полягали, але останні копійки віддали?!!
[цитувати]