Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Рішення » Рішення № 580 (від 23.02.2017 року)

Рішення № 580 (від 23.02.2017 року)

Виконавчий комітет » Рішення

Дата оприлюднення: 01.03.2017

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

 

РІШЕННЯ

 

 

23.02.2017

Красилів

№ 580

 

 

Про виключення жилого приміщення з числа службових та про надання жилого приміщення сім’ї Шведа О.Л.

 

 

Розглянувши звернення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області від 28 грудня 2016 р. № 01-5332/09 щодо виключення із числа службових та надання у постійне користування квартири № 17, яка знаходиться у житловому будинку № 129 по вул. М. Грушевського в              м. Красилові та пропозиції громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті міської ради від 06 лютого 2017 року, виконавчий комітет Красилівської міської ради відмічає, що зазначена квартира рішенням Красилівської міської ради від 27 липня 2011 р. № 2 прийнята у комунальну власність територіальної громади міста Красилів, а рішеннями виконавчого комітету Красилівської міської ради від 30 серпня 2011 р. № 428 та від 23 вересня 2011 р. № 459, відповідно, включена у число службових для забезпечення жилим приміщенням працівників спеціалізованих аварійно-рятувальних служб державної пожежної охорони та за зверненням начальника Управління Міністерства надзвичайних ситуації України в Хмельницькій області виділена начальнику Красилівського РВ УМ НС України в Хмельницькій області Шведу Олександру Леонідовичу, склад сім’ї чотири особи.

На підставі частини другої статті 45 Житлового кодексу Української РСР     Швед О.Л. із сім’єю з 11 грудня 2007 року перебуває на квартирному обліку та у списку громадян, які користуються правом першочергового одержання жилих приміщень у виконавчому комітеті Красилівської міської ради.

На цей час місце проживання сім’ї Шведа О.Л. у складі 3 осіб зареєстровано у трьохкімнатній службовій квартирі № 17 жилою площею 37.3 кв.м у житловому будинку № 129 по вул. М. Грушевського в м. Красилові.

Згідно з довідкою Хмельницької обласної МСЕК від 12 жовтня 2016 р.                        № 0842685 Шведу О.Л. 1980 р.н. встановлено другу групу інвалідності довічно по причині захворювання пов’язаного з проходженням служби в органах внутрішніх справ. 

Відповідно до абзацу шостого пункту 35 Положення про порядок надання службових жилих приміщень і користування ними в Українській РСР, затвердженого постановою Ради Міністрів УРСР від 04 лютого 1988 р. 37, без надання іншого жилого приміщення не може бути виселено пенсіонерів по старості, персональних  пенсіонерів, членів сім'ї померлого працівника, якому було надано службове жиле приміщення; інвалідів праці I і II груп, інвалідів I і II груп з числа  військовослужбовців і прирівняних до них осіб.

Враховуючи вищевикладене, а також те, що на цей час у м. Красилові вільного іншого жилого приміщення немає, керуючись статтею 30 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні’’, Положенням про порядок надання службових жилих приміщень і користування ними в Українській РСР, Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, виконавчий комітет міської ради                     

ВИРІШИВ:

 

1. Відповідно до пункту 6 Положення про порядок надання службових жилих приміщень і користування ними в Українській РСР виключити із числа службових жиле приміщення – трьохкімнатну квартиру № 17, яка знаходить у житловому будинку № 129 по вул. М. Грушевського в м. Красилові.

 

2. Відповідно до пункту 57 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР надати жиле приміщення – трьохкімнатну квартиру № 17 жилою площею 37.3 кв.м у житловому будинку № 129 по вул. М. Грушевського в м. Красилові для проживання Шведа Олександра Леонідовича та його сім’ї – дружини Швед Ганни Олександрівни та сина Шведа Олександра Олександровича, із зняттям з квартирного обліку.

 

 

Міський голова

А.Жовтан

Привітання міського голови із Великоднем
5 хвилин з міським головою (06.03.2018)
5 хвилин з міським головою