Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Рішення » Рішення № 586 (від 23.02.2017 року)

Рішення № 586 (від 23.02.2017 року)

Виконавчий комітет » Рішення

Дата оприлюднення: 01.03.2017

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

 

РІШЕННЯ

 

 

23.02.2017

Красилів

№ 586

 

 

Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Слободянюк Л. О. щодо погодження виїзної торгівлі в м. Красилів

 

 

             Розглянувши  заяву фізичної  особи-підприємця Слободянюк Лілії Олександрівни щодо погодження виїзної торгівлі чаєм та кавою по вул. Булаєнка (біля «Автостанції») в м. Красилів виконавчий комітет міської ради відмічає, що Слободянюк Л. О. є власником торговельного фургону, придбавши його в Свідерського В. В.

Зважаючи на викладене, керуючись ст. 30 Закону України «Про  місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради 

ВИРІШИВ:

 

1.   Погодити фізичній  особі-підприємцю Слободянюк Лілії Олександрівні розміщення виїзної торгівлі чаєм та кавою по вул. Булаєнка (біля «Автостанції») в    м. Красилів до 31.12.2018 року, із режимом роботи з 8-00 год. до 18-00 год., без перерви на обід та без вихідних днів.

2.     Фізичній особі-підприємцю Слободянюк Л. О.:

2.1. Забезпечити проведення монтажних робіт за участю представника Красилівської житлово-експлуатаційної контори.

2.2.  На період розміщення виїзної торгівлі чаєм та кавою по  вул. Булаєнка (біля Автостанції») в м. Красилів, укласти з Красилівською житлово-експлуатаційною конторою договір про утримання торговельного  місця та договір про надання послуг.

3.   Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету міської ради від 22.12.2016 року № 505 «Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Свідерського В.В. щодо погодження розміщення торговельного намету в                    м. Красилів».

4.  Рекомендувати фізичній особі-підприємцю Слободянюк Л. О. благоустроїти прилеглу територію до торговельного фургону та забезпечити належне утримання цієї території відповідно до Правил благоустрою міста Красилів.

 

 

Міський голова

А.Жовтан

Ім'я:*
E-Mail:*
Введіть два слова, показаних на картинці: *

Міський голова

Зробимо наше місто затишнішим, комфортнішим та безпечнішим
Міський голова Жовтан А.І.

Написати лист міському голові
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога