Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Рішення » Рішення № 586 (від 23.02.2017 року)

Рішення № 586 (від 23.02.2017 року)

Виконавчий комітет » Рішення

Дата оприлюднення: 01.03.2017

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

 

РІШЕННЯ

 

 

23.02.2017

Красилів

№ 586

 

 

Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Слободянюк Л. О. щодо погодження виїзної торгівлі в м. Красилів

 

 

             Розглянувши  заяву фізичної  особи-підприємця Слободянюк Лілії Олександрівни щодо погодження виїзної торгівлі чаєм та кавою по вул. Булаєнка (біля «Автостанції») в м. Красилів виконавчий комітет міської ради відмічає, що Слободянюк Л. О. є власником торговельного фургону, придбавши його в Свідерського В. В.

Зважаючи на викладене, керуючись ст. 30 Закону України «Про  місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради 

ВИРІШИВ:

 

1.   Погодити фізичній  особі-підприємцю Слободянюк Лілії Олександрівні розміщення виїзної торгівлі чаєм та кавою по вул. Булаєнка (біля «Автостанції») в    м. Красилів до 31.12.2018 року, із режимом роботи з 8-00 год. до 18-00 год., без перерви на обід та без вихідних днів.

2.     Фізичній особі-підприємцю Слободянюк Л. О.:

2.1. Забезпечити проведення монтажних робіт за участю представника Красилівської житлово-експлуатаційної контори.

2.2.  На період розміщення виїзної торгівлі чаєм та кавою по  вул. Булаєнка (біля Автостанції») в м. Красилів, укласти з Красилівською житлово-експлуатаційною конторою договір про утримання торговельного  місця та договір про надання послуг.

3.   Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету міської ради від 22.12.2016 року № 505 «Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Свідерського В.В. щодо погодження розміщення торговельного намету в                    м. Красилів».

4.  Рекомендувати фізичній особі-підприємцю Слободянюк Л. О. благоустроїти прилеглу територію до торговельного фургону та забезпечити належне утримання цієї території відповідно до Правил благоустрою міста Красилів.

 

 

Міський голова

А.Жовтан

Привітання міського голови із Великоднем
5 хвилин з міським головою (06.03.2018)
5 хвилин з міським головою