Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Рішення » Рішення № 771 (від 20.07.2017 року)

Рішення № 771 (від 20.07.2017 року)

Виконавчий комітет » Рішення

Дата оприлюднення: 26.07.2017

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

 

РІШЕННЯ

 

 

20.07.2017

Красилів

№ 771

 

 

Про розгляд звернень громадян у Красилівській міській раді, що надійшли за перше півріччя 2017 року

 

 

На виконання Закону України ,, Про звернення громадян’’, Указу Президента України від 07.02.2008 року № 109/2008 ,, Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування’’  у Красилівській міській раді приділяється належна увага розгляду звернень громадян. Так, протягом першого півріччя 2017 року до міської ради надійшло 1881 звернення, що на 595 звернень більше ніж за відповідний період 2016 року, з них: кількість звернень, що надішли поштою – 1341; кількість звернень, отриманих міським головою та апаратом виконавчого комітету міської ради на особистому прийомі – 539. Кількість звернень, у порівнянні до відповідного періоду попереднього року, збільшилася за рахунок громадян, які звертаються до реєстраційного відділу міської ради.

Найбільше надійшло звернень з питань соціального захисту населення -

265 (14,0 %). Наступну позицію займають звернення із питань земельних відносин – 285 (11,7 %). Протягом шести місяців 2017 року до міської ради надійшло 107 звернень щодо роботи міських комунальних служб, що становить 6,0 % від загальної кількості звернень. 82 (4,0 %)  звернення надійшло з питань житлової політики. Незначна кількість звернень надійшла із питання присвоєння (зміни) адресних номерів об’єктам нерухомого майна на території міста – 27 (1,4%); щодо індивідуального опалення квартир красилівчан 21 (1,1 %) звернення. Із питань благоустрою надійшло 37 (2,0 %) звернень, з питань освіти - 15 (1,0%) звернень та звернення з інших питань.

Протягом січня – червня 2017 року було зареєстровано 27 колективних звернень із різноманітних питань, в яких разом звернулося 698 громадян.

            За перше півріччя 2017 року до міської ради надійшла одна скарга на жительку міста, яка самовільно захопила частину земельної ділянки сусіда, та одне повторне звернення. Троє громадян звернулися із інформаційними запитами та отримали вичерпну відповідь у термін, визначений законодавством.

 

 

Відповідно до графіків прийому громадян, міським головою та апаратом виконавчого комітету міської ради щоденно з 8-00 до 17-00 год. та у вечірні години з 17-00 до 18-00  год. здійснювався особистий прийом громадян. Також, щосуботи з

9-00 до 13-00 год. жителі міста мали можливість звернутися з нагальними питаннями до міської ради.

З метою своєчасного розгляду звернень, за звітний період проведено девять сесій міської ради та тринадцять засідань виконавчого комітету, на яких  розглядалися звернення громадян. З усіх 1881 звернень: 262 – розглянуті за засіданнях виконавчого комітету і прийнято відповідні рішення; 168 – на сесіях міської ради; на 26 звернень прийняті відповідні розпорядження міського голови;  для 267 громадян направлені відповіді із роз’ясненнями щодо розгляду питань, порушених в їх зверненнях; 745 громадян зареєстровано /знято з реєстрації/ за місцем проживання, 361 звернення розглянуто та вирішено на місці; 1 звернення відкликано заявником; 51 звернення продовжує перебувати на розгляді.

Всім заявникам, котрі зверталися до міської ради, направлені письмові повідомлення про результати розгляду їх звернень.

За результатами розгляду 8 заяв, міська рада та виконавчий комітет прийняли рішення про відмову в задоволені звернень, в звязку з відсутністю правових відстав.

Протягом першого півріччя 2017 року апаратом виконавчого комітету міської ради видано громадянам 592 довідки різних форм.

Реєстраційним відділом міської ради за січень-червень 2017 року видано 7429 довідок різних форм.

За звітний період депутатами міської ради складено 485 актів щодо обстеження житлово-побутових та матеріальних умов проживання жителів міста, встановлення факту проживання громадян за певною адресою та акти з інших питань.

            Протягом півріччя до міської ради звернулися 24 учасника антитерористичної операції на сході України щодо виділення їм земельних ділянок під забудову. Зважаючи на відсутність у даний час вільних земельних ділянок в місті, всі звернення, у порядку їх надходження, включенні до відповідної черги.

            Приділялася посилена увага зверненням, які стосувалися  соціального захисту жителів міста. Так, для 110 жителів міста різних категорій виділено матеріальні допомоги на загальну суму 48,5 тис.грн.; для семи громадян, які потребують

дороговартісного лікування, виділено матеріальних допомог в сумі 105 тис.грн.; чотирьом учасникам антитерористичної операції на сході України надано матеріальні допомоги на загальну суму 8,5 тис.грн.; трьом військовослужбовцям, які підписали контракт на службу в Збройних силах України, виділено матеріальне заохочення в сумі 7,5 тис.грн.; для восьми громадян надано матеріальну допомогу на встановлення індивідуального опалення у багатоквартирних житлових будинках в сумі 11,5 тис.грн.; виділено кошти в сумі 14,5 тис. грн. для надання допомоги на поховання трьох громадян; чотирьом мешканцям міста, які не мають природного газу, вирішено питання про надання пільг на тверде паливо та скраплений газ.

Міським головою та його заступниками проведено 49 зустрічей із представниками громади за місцем їх проживання, на яких обговорювались проблемні питання територіальної громади, шляхи їх вирішення, роз’яснювалися повноваження органів місцевого самоврядування.

З метою контролю за належним розглядом звернень громадян, виконавчий комітет міської ради розглянув 26.01.2017 року питання ,,Про розгляд  звернень громадян в Красилівській міській раді, що надійшли у 2016 році’’ та 25.04.2017 року питання ,,Про розгляд звернень громадян в Красилівській міській раді, що надійшли за перший квартал 2017 року’’.

У виконавчому комітеті Красилівської міської ради забезпечено систематичне розміщення на офіційному веб-сайті Красилівської міської ради інформації про роботу органу місцевого самоврядування та його виконавчих органів.

Зважаючи на вище наведене, керуючись ст. 38 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні’’, ст. 19 Закону України ,,Про звернення громадян’’, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

 

1.  Інформацію про розгляд звернень громадян в Красилівській міській раді, що надійшли за перше півріччя 2017  року взяти до відома.

2.  Апарату виконавчого комітету забезпечити виконання Закону України ,, Про звернення громадян’’ та Указу Президента України від 07.02.2008 року № 109/2008 ,,Про першочергові заходи щодо  забезпечення реалізації та гарантування  конституційного  права на звернення  до органів державної влади та органів місцевого самоврядування’’.

3.  Керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету міської ради Романюк Т.М. забезпечити розміщення даного рішення на сайті Красилівської міської ради.

 

 

Міський голова

А.Жовтан

Інтерв'ю з міським головою