Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Рішення » Рішення № 775 (від 20.07.2017 року)

Рішення № 775 (від 20.07.2017 року)

Виконавчий комітет » Рішення

Дата оприлюднення: 26.07.2017

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

 

РІШЕННЯ

 

 

20.07.2017

Красилів

№ 775

 

 

Про надання дозволу на виготовлення проектної документації для індиві- дуального опалення квартир в м. Красилів

 

 

  Розглянувши заяви жителів міста про видачу дозволу на виготовлення проектної документації для індивідуального опалення квартир, керуючись законами України ,,Про місцеве самоврядування в Україні’’, ,,Про теплопостачання’’, постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 року № 630 ,,Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення’’, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

 

1.      , вул. , дозволити виготовити проектну документацію для індивідуального опалення з побутовим котлом на газовому паливі та реконструкцію системи газопостачання квартири.

2.      , вул. , дозволити виготовити проектну документацію для індивідуального опалення з побутовим котлом на газовому паливі та реконструкцію системи газопостачання квартири.

 

            Заявникам одержати дозвіл на відключення від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання  у Красилівському підприємстві теплових мереж, погодити термін виконання робіт по зазначеному рішенню з Красилівським ПТМ.

 

            Красилівському відділенню ПАТ ,,Хмельницькгаз’’ здійснювати пуск газу на опалювальний апарат після представлення власником квартири акта про прийняття в експлуатацію системи індивідуального опалення квартири.

 

 

Міський голова

А.Жовтан

Інтерв'ю з міським головою