Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Рішення » Рішення № 775 (від 20.07.2017 року)

Рішення № 775 (від 20.07.2017 року)

Виконавчий комітет » Рішення

Дата оприлюднення: 26.07.2017

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

 

РІШЕННЯ

 

 

20.07.2017

Красилів

№ 775

 

 

Про надання дозволу на виготовлення проектної документації для індиві- дуального опалення квартир в м. Красилів

 

 

  Розглянувши заяви жителів міста про видачу дозволу на виготовлення проектної документації для індивідуального опалення квартир, керуючись законами України ,,Про місцеве самоврядування в Україні’’, ,,Про теплопостачання’’, постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 року № 630 ,,Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення’’, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

 

1.      , вул. , дозволити виготовити проектну документацію для індивідуального опалення з побутовим котлом на газовому паливі та реконструкцію системи газопостачання квартири.

2.      , вул. , дозволити виготовити проектну документацію для індивідуального опалення з побутовим котлом на газовому паливі та реконструкцію системи газопостачання квартири.

 

            Заявникам одержати дозвіл на відключення від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання  у Красилівському підприємстві теплових мереж, погодити термін виконання робіт по зазначеному рішенню з Красилівським ПТМ.

 

            Красилівському відділенню ПАТ ,,Хмельницькгаз’’ здійснювати пуск газу на опалювальний апарат після представлення власником квартири акта про прийняття в експлуатацію системи індивідуального опалення квартири.

 

 

Міський голова

А.Жовтан

Ім'я:*
E-Mail:*
Введіть два слова, показаних на картинці: *

Міський голова

Зробимо наше місто затишнішим, комфортнішим та безпечнішим
Міський голова Жовтан А.І.

Написати лист міському голові
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога