Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Рішення » Рішення № 780 (від 20.07.2017 року)

Рішення № 780 (від 20.07.2017 року)

Виконавчий комітет » Рішення

Дата оприлюднення: 26.07.2017

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

 

РІШЕННЯ

 

 

20.07.2017

Красилів

№ 780

 

 

Про зняття з квартирного обліку громадян і внесення змін в облікові справи та списки громадян, які перебувають на квартирному обліку

 

 

Розглянувши пропозиції громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Красилівської міської ради від 16 та 22 червня 2017 року, керуючись статтями 15, 38, 40, 45 Житлового кодексу Української РСР, статтею 30 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні’’, Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

 

1. Відповідно до підпункту 1 пункту 26 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, у зв’язку з поліпшенням житлових умов, зняти з квартирного обліку сім’ю Самари Тетяни Федорівни, місце проживання якої зареєстровано у квартирі № 15 житлового будинку № 122 ,,А’’ по вул. М. Грушевського та у приватизованій квартирі № 19 гуртожитку по вул. Центральна, 29 ,,Б’’ в м. Красилові.

 

2. Відповідно до підпункту 1 пункту 26 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, у зв’язку з поліпшенням житлових умов, зняти з квартирного обліку сім’ю Шостацького Івана Васильовича, місце проживання якого зареєстровано у житловому будинку № 20 по пров. Новий в м. Красилові.

 

3. Відповідно до підпункту 1 пункту 26 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, у зв’язку з поліпшенням житлових умов, зняти з квартирного обліку сім’ю Комара Віталія Володимировича, місце проживання якої зареєстровано у квартирі               № 42 житлового будинку № 17 по вул. Ярослава Мудрого в м. Красилові.

 

4. Відповідно до підпункту 1 пункту 26 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, у зв’язку з поліпшенням житлових умов, зняти з квартирного обліку сім’ю Андрійчук Людмили Федорівни, місце проживання якої зареєстровано у квартирі                  № 22 житлового будинку № 134 ,,А’’ по вул. М. Грушевського в м. Красилові.

5. Відповідно до підпункту 1 пункту 26 та пункту 27 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, у зв’язку з поліпшенням житлових умов, зняти з квартирного обліку та виключити із списку осіб, які користуються правом першочергового одержання жилих приміщень сім’ю Габельчука Юрія Петровича, яка проживає у квартирі № 15 житлового будинку № 4 по вул. Ціолковського та у квартирі № 8 житлового будинку № 129 по вул. М. Грушевського в м. Красилові.

 

6. Відповідно до підпункту 1 пункту 26 та пункту 27 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, у зв’язку з поліпшенням житлових умов, зняти з квартирного обліку та виключити із списку осіб, які користуються правом першочергового одержання жилих приміщень сім’ю Серветник Катерини Володимирівни, яка проживає у житловому будинку № 62 ,,А’’ по вул. Перемоги в м. Красилові.

 

7. Відповідно до підпунктів 1 та 2 пункту 26 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, у зв’язку з поліпшенням житлових умов та у зв’язку з виїздом на постійне місце проживання до іншого населеного пункту, зняти з квартирного обліку сім’ю Щербатюк Катерини Миколаївни, місце проживання якої зареєстровано у квартирі               № 25 житлового будинку № 33 ,,А’’ по вул. Центральна в м. Красилові та у житловому будинку № 56  по вул. Шевченка в с. Кульчини Красилівського району.

 

8. Відповідно до підпунктів 1 і 2 пункту 26 та пункту 27 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, у зв’язку з поліпшенням житлових умов та у зв’язку з виїздом на постійне місце проживання до іншого населеного пункту, зняти з квартирного обліку та виключити із списку осіб, які користуються правом першочергового одержання жилих приміщень сім’ю Ковальського Володимира Пилиповича, місце проживання якої зареєстровано у квартирі № 63 житлового будинку № 129 по                                          вул. М. Грушевського в м. Красилові та у житловому будинку № 43 по                                 вул. Набережна в с. Велика Клітна Красилівського району.

 

9. Відповідно до пункту 3 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, включити Хому Маргариту Андріївну і Хому Едуарда Андрійовича у склад сім’ї Хоми Андрія Йосиповича, місце проживання якої зареєстровано у квартирі № 8 житлового будинку № 4 по вул. Центральна в м. Красилові, для спільного перебування на квартирному обліку та у списку осіб, які користуються правом першочергового одержання жилих приміщень;

 

 

9.1. Відповідно до пункту 3 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, додати підставу перебування сім’ї Хоми Андрія Йосиповича у списку осіб, які користуються правом першочергового одержання жилих приміщень – абзац десятий частини першої статті 45 Житлового кодексу Української РСР.

 

 

Міський голова

А.Жовтан

Інтерв'ю з міським головою