Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Рішення » Рішення № 797 (від 16.08.2017 року)

Рішення № 797 (від 16.08.2017 року)

Виконавчий комітет » Рішення

Дата оприлюднення: 21.08.2017

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

 

РІШЕННЯ

 

 

16.08.2017

Красилів

№ 797

 

 

Про заходи з нагоди відзначення в місті Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці незалежності України

 

 

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указом Президента України від 15.05.2017 року № 132/2017 «Про відзначення 26-ї річниці незалежності України», з метою належного відзначення Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці проголошення незалежності України, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

 

1. Апарату виконавчого комітету Красилівської міської ради:

1.1. Забезпечити організацію та проведення святкових заходів з нагоди 26-ї річниці незалежності України.

1.2. Взяти участь 23 серпня 2017 року о 09:00 годині у церемонії  урочистого підняття Державного Прапора України біля адмінбудинку.

1.3. Взяти участь 23 серпня 2017 року о 10:00 годині біля адмінбудинку у відкритті ,,Дошки слави’’, на якій розміщенні фотографії жителів міста та району, що загинули під час проведення антитерористичної операції на сході України.

1.4. Взяти участь 23 серпня 2017 року о 11:00 годині в урочистому засіданні з нагоди відзначення 26-ї річниці проголошення незалежності України в приміщенні адмінбудинку (другий поверх, великий зал).

1.5. Забезпечити покладання вінків, квітів та корзин з квітами до ,,Дошки слави’’, пам’ятників Т.Г.Шевченку та Героям України.

1.6. Взяти участь 24 серпня 2017 року в молебні за мир та процвітання України.

1.7. Взяти участь в організації святкового концерту, який відбудеться 24 серпня 2017 року о 18:00 годині на площі Незалежності.

1.8. Забезпечити виготовлення та розміщення на рекламоносіях відповідної соціальної реклами.

 

2. Красилівській житлово-експлуатаційній конторі (начальник Рожик В.В.) до 22 серпня 2017 року:

2.1. Забезпечити належний благоустрій та святково-тематичне оформлення міста з широким використанням державної символіки.

2.2. Підготувати на площі Незалежності сцену для проведення концертної програми та забезпечити електропостачання до музичної апаратури.

2.3.  Провести роботи з прибирання міського парку відпочинку, впорядкувати території пам’ятників на території міста.

2.4.  Забезпечити розміщення в місті відповідної соціальної реклами.

 

3. Красилівському міському будинку культури (директор Постемська Т.В.) взяти участь у концертній програмі з нагоди 26-ї річниці незалежності України.

 

4. Красилівській міській бібліотеці (завідувач Українець Н.М.) провести інформаційно-просвітницькі заходи з нагоди 26-ї річниці незалежності України (виставки літератури, демонстрацію тематичних фільмів).

 

5. Просити Красилівський відділ поліції ГУНП в Хмельницькій області та Красилівський районний сектор ГУ ДСНС України у Хмельницькій області забезпечити громадський порядок і пожежну безпеку під час проведення заходів з нагоди святкування 26-ї річниці незалежності України.

 

6. Просити Хмельницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, у разі необхідності, забезпечити 23 та 24 серпня 2017 року виїзд автомобіля ,,Швидка допомога’’ на площу Незалежності, де будуть проходити святкові заходи з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці проголошення незалежності України.

 

7. Надати матеріальну допомогу особам, члени сімей яких загинули в період проведення антитерористичної операції на сході України, та, які занесенні на районну ,,Дошку слави’’, а саме:

Шемчук Валентині Михайлівні     - 1,0 (одна) тис.грн.;

Гнатюк Ганні Іванівні                     - 1,0 (одна) тис.грн.;

Петрук Зої Прокопівні                    - 1,0 (одна) тис.грн.

 

 

8. Заступнику міського голови – начальнику відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради Новохацькому В.В. забезпечити фінансування витрат, пов’язаних з відзначенням в місті 26-ї річниці незалежності України.

 

 

Міський голова

А.Жовтан

Ім'я:*
E-Mail:*
Введіть два слова, показаних на картинці: *

Міський голова

Зробимо наше місто затишнішим, комфортнішим та безпечнішим
Міський голова Жовтан А.І.

Написати лист міському голові
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога