Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Рішення » Рішення № 799 (від 16.08.2017 року)

Рішення № 799 (від 16.08.2017 року)

Виконавчий комітет » Рішення

Дата оприлюднення: 21.08.2017

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

 

РІШЕННЯ

 

 

16.08.2017

Красилів

№ 799

 

 

Про проведення повторного конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих та негабаритних побутових відходів (крім токсичних і особливо небезпечних) з території м. Красилів

 

 

Розглянувши протокол засідання конкурсної комісії по визначенню виконавця послуг з вивезення твердих та негабаритних побутових відходів (крім токсичних і особливо небезпечних) з території м. Красилів від 14.08.2017 року, виконавчий комітет міської ради відмічає, що конкурсною комісією визнано конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення твердих та негабаритних побутових відходів (крім токсичних і особливо небезпечних) з території м. Красилів таким, що не відбувся.

Враховуючи вищевикладене, з метою забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення м. Красилова, відповідно до ст. 7 Закону України ,,Про житлово – комунальні послуги’’, ст. 35-1 Закону України ,,Про відходи’’, постанов Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 року № 1070 ,,Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів’’, від 16.11.2011 року №1173 ,,Питання надання послуг з вивезення побутових відходів’’, керуючись ст. 30 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні’’, виконавчий комітет міської ради 

ВИРІШИВ:

 

1. Провести повторний конкурс  з визначення виконавця послуг з вивезення твердих та негабаритних побутових відходів (крім токсичних і особливо небезпечних) з території м. Красилів.

2. Створити конкурсну комісію по визначенню виконавця послуг з вивезення твердих та негабаритних побутових відходів (крім токсичних і особливо небезпечних) з території м. Красилів та затвердити її склад згідно з додатком.

3. Затвердити конкурсну документацію з визначення виконавця послуг з вивезення твердих та негабаритних побутових відходів (крім токсичних і особливо небезпечних) з території м. Красилів, що додається.

4. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету від 05.07.2017 року № 755  ,,Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих та негабаритних побутових відходів (крім токсичних і особливо небезпечних) з території м. Красилів’’.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови  з питань діяльності виконавчих органів ради Федонюка О.І.

 

 

Міський голова

А.Жовтан

 

додаток.doc [415 Kb] (завантажень: 0)

Інтерв'ю з міським головою