Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Рішення » Рішення № 799 (від 16.08.2017 року)

Рішення № 799 (від 16.08.2017 року)

Виконавчий комітет » Рішення

Дата оприлюднення: 21.08.2017

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

 

РІШЕННЯ

 

 

16.08.2017

Красилів

№ 799

 

 

Про проведення повторного конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих та негабаритних побутових відходів (крім токсичних і особливо небезпечних) з території м. Красилів

 

 

Розглянувши протокол засідання конкурсної комісії по визначенню виконавця послуг з вивезення твердих та негабаритних побутових відходів (крім токсичних і особливо небезпечних) з території м. Красилів від 14.08.2017 року, виконавчий комітет міської ради відмічає, що конкурсною комісією визнано конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення твердих та негабаритних побутових відходів (крім токсичних і особливо небезпечних) з території м. Красилів таким, що не відбувся.

Враховуючи вищевикладене, з метою забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення м. Красилова, відповідно до ст. 7 Закону України ,,Про житлово – комунальні послуги’’, ст. 35-1 Закону України ,,Про відходи’’, постанов Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 року № 1070 ,,Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів’’, від 16.11.2011 року №1173 ,,Питання надання послуг з вивезення побутових відходів’’, керуючись ст. 30 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні’’, виконавчий комітет міської ради 

ВИРІШИВ:

 

1. Провести повторний конкурс  з визначення виконавця послуг з вивезення твердих та негабаритних побутових відходів (крім токсичних і особливо небезпечних) з території м. Красилів.

2. Створити конкурсну комісію по визначенню виконавця послуг з вивезення твердих та негабаритних побутових відходів (крім токсичних і особливо небезпечних) з території м. Красилів та затвердити її склад згідно з додатком.

3. Затвердити конкурсну документацію з визначення виконавця послуг з вивезення твердих та негабаритних побутових відходів (крім токсичних і особливо небезпечних) з території м. Красилів, що додається.

4. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету від 05.07.2017 року № 755  ,,Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих та негабаритних побутових відходів (крім токсичних і особливо небезпечних) з території м. Красилів’’.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови  з питань діяльності виконавчих органів ради Федонюка О.І.

 

 

Міський голова

А.Жовтан

 

додаток.doc [415 Kb] (завантажень: 0)

Ім'я:*
E-Mail:*
Введіть два слова, показаних на картинці: *

Міський голова

Зробимо наше місто затишнішим, комфортнішим та безпечнішим
Міський голова Жовтан А.І.

Написати лист міському голові
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога