Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Рішення » Рішення № 804 (від 16.08.2017 року)

Рішення № 804 (від 16.08.2017 року)

Виконавчий комітет » Рішення

Дата оприлюднення: 21.08.2017

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

 

РІШЕННЯ

 

 

16.08.2017

Красилів

№ 804

 

 

Про зняття з квартирного обліку громадян та внесення змін у списки громадян, які перебувають на квартирному обліку

 

 

Розглянувши пропозиції громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Красилівської міської ради від 21 липня 2017 року, керуючись статтями 15, 38, 40, 45 Житлового кодексу Української РСР, статтею 30 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні’’, Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

 

1. Відповідно до підпунктів 1 та 2 пункту 26 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, у зв’язку з поліпшенням житлових умов та у зв’язку з виїздом на постійне місце проживання до іншого населеного пункту, зняти з квартирного обліку сім’ю Шиманської Тетяни Григорівни, місце проживання якої зареєстровано у житловому будинку № 40 ,,Б’’ по вул. Гагаріна в м. Красилові та у житловому будинку № 6  по вул. Волошкова в с. Печеське Красилівського району.

 

2. Відповідно до підпункту 1 пункту 26 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, у зв’язку з поліпшенням житлових умов, зняти з квартирного обліку сім’ю Ткачука Сергія Івановича, місце проживання якої зареєстровано у квартирі № 82 житлового будинку № 84 по вул. М. Грушевського в м. Красилові.

 

3. Відповідно до підпункту 1 пункту 26 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, у зв’язку з поліпшенням житлових умов, зняти з квартирного обліку Кравця Сергія Володимировича, місце проживання якого зареєстровано у квартирі № 14 житлового будинку № 3 ,,А’’ по вул. Шевченка в м. Красилові.

 

4. Відповідно до підпункту 1 пункту 26 та пункту 27 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, у зв’язку з поліпшенням житлових умов, зняти з квартирного обліку та виключити із списку осіб, які користуються правом першочергового одержання жилих приміщень Цигана Анатолія Борисовича, місце проживання якого зареєстровано у житловому будинку № 36 по вул. В’ячеслава Чорновола                             в м. Красилові.

 

5. Відповідно до підпункту 1 пункту 26 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, у зв’язку з поліпшенням житлових умов, зняти з квартирного обліку Стипко Жанну Вікторівну, місце проживання якої зареєстровано у житловому будинку № 17 по вул. Героїв УПА в м. Красилові.

 

6. Відповідно до підпункту 1 пункту 26 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, у зв’язку з поліпшенням житлових умов, зняти з квартирного обліку сім’ю Петлюк Тетяни Василівни, яка проживає у квартирі № 21 житлового будинку № 3 ,,А’’ по вул. Козацька в м. Красилові.

 

7. Відповідно до підпункту 1 пункту 26 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, у зв’язку з поліпшенням житлових умов, зняти з квартирного обліку сім’ю Шевчука Юрія Вікторовича, яка проживає у квартирі № 31 житлового будинку № 9 по вул. Ярослава Мудрого та у житловому будинку № 6 по вул. Лесі Українки в м. Красилові.

 

8. Відповідно до підпункту 1 пункту 26 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, у зв’язку з поліпшенням житлових умов, зняти з квартирного обліку сім’ю Малинецької Світлани Володимирівни, місце проживання якої зареєстровано у житловому будинку № 15 по вул. Тиха в м. Красилові. 

 

 

Міський голова

А.Жовтан

Привітання міського голови із Великоднем