Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Рішення » Рішення № 804 (від 16.08.2017 року)

Рішення № 804 (від 16.08.2017 року)

Виконавчий комітет » Рішення

Дата оприлюднення: 21.08.2017

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

 

РІШЕННЯ

 

 

16.08.2017

Красилів

№ 804

 

 

Про зняття з квартирного обліку громадян та внесення змін у списки громадян, які перебувають на квартирному обліку

 

 

Розглянувши пропозиції громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Красилівської міської ради від 21 липня 2017 року, керуючись статтями 15, 38, 40, 45 Житлового кодексу Української РСР, статтею 30 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні’’, Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

 

1. Відповідно до підпунктів 1 та 2 пункту 26 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, у зв’язку з поліпшенням житлових умов та у зв’язку з виїздом на постійне місце проживання до іншого населеного пункту, зняти з квартирного обліку сім’ю Шиманської Тетяни Григорівни, місце проживання якої зареєстровано у житловому будинку № 40 ,,Б’’ по вул. Гагаріна в м. Красилові та у житловому будинку № 6  по вул. Волошкова в с. Печеське Красилівського району.

 

2. Відповідно до підпункту 1 пункту 26 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, у зв’язку з поліпшенням житлових умов, зняти з квартирного обліку сім’ю Ткачука Сергія Івановича, місце проживання якої зареєстровано у квартирі № 82 житлового будинку № 84 по вул. М. Грушевського в м. Красилові.

 

3. Відповідно до підпункту 1 пункту 26 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, у зв’язку з поліпшенням житлових умов, зняти з квартирного обліку Кравця Сергія Володимировича, місце проживання якого зареєстровано у квартирі № 14 житлового будинку № 3 ,,А’’ по вул. Шевченка в м. Красилові.

 

4. Відповідно до підпункту 1 пункту 26 та пункту 27 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, у зв’язку з поліпшенням житлових умов, зняти з квартирного обліку та виключити із списку осіб, які користуються правом першочергового одержання жилих приміщень Цигана Анатолія Борисовича, місце проживання якого зареєстровано у житловому будинку № 36 по вул. В’ячеслава Чорновола                             в м. Красилові.

 

5. Відповідно до підпункту 1 пункту 26 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, у зв’язку з поліпшенням житлових умов, зняти з квартирного обліку Стипко Жанну Вікторівну, місце проживання якої зареєстровано у житловому будинку № 17 по вул. Героїв УПА в м. Красилові.

 

6. Відповідно до підпункту 1 пункту 26 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, у зв’язку з поліпшенням житлових умов, зняти з квартирного обліку сім’ю Петлюк Тетяни Василівни, яка проживає у квартирі № 21 житлового будинку № 3 ,,А’’ по вул. Козацька в м. Красилові.

 

7. Відповідно до підпункту 1 пункту 26 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, у зв’язку з поліпшенням житлових умов, зняти з квартирного обліку сім’ю Шевчука Юрія Вікторовича, яка проживає у квартирі № 31 житлового будинку № 9 по вул. Ярослава Мудрого та у житловому будинку № 6 по вул. Лесі Українки в м. Красилові.

 

8. Відповідно до підпункту 1 пункту 26 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, у зв’язку з поліпшенням житлових умов, зняти з квартирного обліку сім’ю Малинецької Світлани Володимирівни, місце проживання якої зареєстровано у житловому будинку № 15 по вул. Тиха в м. Красилові. 

 

 

Міський голова

А.Жовтан

Ім'я:*
E-Mail:*
Введіть два слова, показаних на картинці: *

Міський голова

Зробимо наше місто затишнішим, комфортнішим та безпечнішим
Міський голова Жовтан А.І.

Написати лист міському голові
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога