Мобільний телефон міської ради - 0970982508 24 січня 2018 року о 14:00 год. відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради1 лютого 2018 року о 14:00 год. відбудеться чегове зсідання 18-ї сесії Красилівської міської радиРеєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Рішення » Рішення № 31 (від 21.12.2017 року)

Рішення № 31 (від 21.12.2017 року)

Виконавчий комітет » Рішення

Дата оприлюднення: 27.12.2017

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

 

РІШЕННЯ

 

 

21.12.2017

Красилів

№ 31

 

 

Про зняття з квартирного обліку громадян і внесення змін в облікові справи та списки громадян, які перебувають на квартирному обліку

 

 

Розглянувши пропозиції громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Красилівської міської ради від 24 листопада 2017 року, керуючись статтями 15, 38, 40, 45 Житлового кодексу Української РСР, статтею 30 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні’’, Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

 

1. Відповідно до підпункту 1 пункту 26 та пункту 27 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, у зв’язку з поліпшенням житлових умов, зняти з квартирного обліку та виключити із списку осіб, які користуються правом першочергового одержання жилих приміщень Вінцковського Олександра Анатолійовича, місце проживання якого зареєстровано у житловому будинку № 27 по вул. Левадна в м. Красилові.

 

2. Відповідно до підпункту 1 пункту 26 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, у зв’язку з поліпшенням житлових умов, зняти з квартирного обліку сім’ю Мельник Ніни Василівни, місце проживання якої зареєстровано у житловому будинку № 22/1 по вул. Затишна в м. Красилові.

 

3. Відповідно до підпункту 2 пункту 26 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, у зв’язку з виїздом на постійне місце проживання до іншого населеного пункту, зняти з квартирного обліку сім’ю Гордійчук Віри Тимофіївни, місце проживання якої зареєстровано у житловому будинку № 18 по вул. Європейська в с. Мотрунки Красилівського району.

 

4. Відповідно до пункту 25 та підпункту 1 пункту 26 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, у зв’язку з виїздом на постійне місце проживання до іншого населеного пункту, виключити із складу сім’ї Шевчука Ю.М. та зняти з квартирного обліку його колишню дружину Шевчук Валентину Сергіївну.

 

4.1. Відповідно до пункту 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, включити Шевчук Анастасію Сергіївну у склад сім’ї Шевчука Юрія Максимовича, місце проживання якої зареєстровано у квартирі № 58 житлового будинку № 84 ,,А’’ по вул. М. Грушевського в м. Красилові, для спільного перебування на квартирному обліку.      

 

 

Міський голова

Н.Островська