Мобільний телефон міської ради - 0970982508 24 січня 2018 року о 14:00 год. відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради1 лютого 2018 року о 14:00 год. відбудеться чегове зсідання 18-ї сесії Красилівської міської радиРеєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Рішення » Рішення № 35 (від 21.12.2017 року)

Рішення № 35 (від 21.12.2017 року)

Виконавчий комітет » Рішення

Дата оприлюднення: 27.12.2017

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

 

РІШЕННЯ

 

 

21.12.2017

Красилів

№ 35

 

 

Про виключення жилого приміщення з числа службових та надання його сім’ї Заруденського С.С.

 

 

Розглянувши заяву Заруденського Сергія Степановича щодо виключення із числа службових та надання його сім’ї для постійного проживання квартири № 78, яка знаходиться у житловому будинку № 129 по вул. М. Грушевського в м. Красилові, та пропозиції громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті міської ради від 13 листопада 2017 року, виконавчий комітет Красилівської міської ради відмічає, що зазначена квартира відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 січня 2010 р. № 168-р ,,Питання надання громадянам квартир, що придбанні Державно іпотечною установою, у м. Красилів’’, постанови Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2009 р. № 1037 ,,Про розподіл квартир, що придбані Державною іпотечною установою’’ (зі змінами) та рішення виконавчого комітету Красилівської міської ради від 15 лютого 2010 р. № 1526 ,,Про затвердження протоколу засідання житлово-побутової комісії’’ була надана, як службове жиле приміщення, працівнику Красилівського районного відділу Головного управління Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи в Хмельницькій області  Заруденському С.С., склад сім’ї три особи.

Рішенням Красилівської міської ради від 12 жовтня 2017 р. № 7 ,,Про прийняття в комунальну власність територіальної громади м. Красилів квартири № 78 по вул. М. Грушевського, 129’’ вищезазначена квартира прийнята від Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області у комунальну власність територіальної громади міста Красилів.

Сім’я Заруденського С.С. відповідно до частини другої статті 45 Житлового кодексу Української РСР з 22 лютого 2008 року перебуває на квартирному обліку та у списку осіб, які користуються правом першочергового одержання жилих приміщень у виконавчому комітеті Красилівської міської ради.

На цей час місце проживання сім’ї Заруденського С.С. у складі 2 осіб зареєстровано у двохкімнатній службовій квартирі № 78 жилою площею 29.4 кв.м у житловому будинку № 129 по вул. М. Грушевського в м. Красилові.

Відповідно до посвідчення серія ХМ № 0013 від 07 грудня 2010 року Заруденський С.С. є ветераном служби цивільного захисту, а в пункті 1 статті 5 Закону України ,,Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист’’ зазначено, що ветеранами служби цивільного захисту визнаються особи, які бездоганно прослужили в органах і підрозділах цивільного захисту 25 і більше років у календарному або 30 та більше років у пільговому  обчисленні (з яких не менше 20 років становить вислуга у календарному обчисленні) і звільнені в запас або у відставку відповідно  до  законодавства  України.

Згідно з пенсійним посвідченням № 2448102636 від 17 лютого 2011 року Заруденський С.С. перебуває на пенсії за вислугою років.

Відповідно до абзацу третього пункту 35 Положення про порядок надання службових жилих приміщень і користування ними в Українській РСР, затвердженого постановою Ради Міністрів УРСР від 04 лютого 1988 р. 37, без надання іншого жилого приміщення не може бути виселено осіб, які пропрацювали на підприємстві, в установі, організації, що надали їм службове жиле приміщення, не менш як десять років.

Враховуючи вищевикладене, а також те, що на цей час у м. Красилові вільного іншого жилого приміщення немає, керуючись статтею 30 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні’’, Положенням про порядок надання службових жилих приміщень і користування ними в Українській РСР, Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, виконавчий комітет міської ради                     

ВИРІШИВ:

 

1. Відповідно до пункту 6 Положення про порядок надання службових жилих приміщень і користування ними в Українській РСР виключити із числа службових жиле приміщення – двохкімнатну квартиру № 78, яка знаходиться у житловому будинку № 129 по вул. М. Грушевського в м. Красилові.

 

 

2. Відповідно до пунктів 53, 55 та 57 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР надати Заруденському Сергію Степановичу та його дружині Заруденській Людмилі Володимирівні для постійного проживання жиле приміщення – двохкімнатну квартиру № 78 жилою площею 29.4 кв.м у житловому будинку № 129 по вул. М. Грушевського в м. Красилові, із зняттям з квартирного обліку.

 

 

Міський голова

Н.Островська