Мобільний телефон міської ради - 0970982508 27 травня 2019 року о 13-00 год. відбудеться позачергова 23-я сесія Красилівської міської радиРеєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Засідання » 11.01.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

11.01.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

Виконавчий комітет » Засідання (11.01.2018)

Під час засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Ніли Островської, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади.

Відповідно до плану роботи виконавчого комітету міської ради на перший квартал 2018 року, члени виконкому обговорили підсумки виконання бюджету міста за 2017 рік. Було проінформовано, що за 2017 рік до загального фонду бюджету міста мобілізовано 34984,3 тис. грн., що складає 100,88 % до затверджених призначень. Такий невисокий відсоток перевиконання пов’язаний з тим, що протягом вказаного періоду міський бюджет був збільшений майже на 3,0 млн. грн. До спеціального фонду надійшло 6060,9 тис. грн., що складає 112,75 % до затверджених призначень. Найбільш значне перевиконання серед доходів загального фонду зафіксоване по єдиному податку з фізичних осіб (52,1 %) та орендній платі з юридичних осіб (128,2 тис. грн.). Відповідно до податкових надходжень та згідно запланованих показників проводилося фінансування видаткової частини бюджету. Видаткова частина загального фонду міського бюджету за 2017 рік профінансована на 98,79 %. План за вказаний період, з урахуванням внесених змін, складав 30885,2 тис. грн., профінансовано – 30510,3 тис. грн. Видаткова частина спеціального фонду міського бюджету за минулий рік виконана на 92,65 %. В ході обговорення зазначеного питання, членів виконкому було ознайомлено із видатками загального та спеціального фондів міського бюджету за вказаний період.

В ході засідання виконавчим комітетом підведено підсумки конкурсу „Подаруй жителям громади святковий настрій”, який був оголошений рішенням виконкому від

05.12.2017 року № 02, головною умовою якого було оформлення будинків, вітрин магазинів, вікон та класних кімнат на новорічну тематику. Визначено переможців конкурсу в наступних номінаціях:

- „Наша весела класна кімната” (новорічне оформлення класних кімнат) – 4-Б Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2; 4 клас Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 ім. П. Кізюна; 3-А клас Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3; 1-А клас Красилівського НВК „Гімназія та ЗОШ І ступеня”.

- „Краще новорічне вікно” – 1-В клас Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1; 5 та 9 класи Дружненської ЗОШ І-ІІ ст.; середня група № 3 ДНЗ № 4 „Сонечко”.

- „Краща новорічна вітрина” – магазин „Багіра” по вул. М. Грушевського, 78 в м. Красилів, магазин „Vodafone” вул. М. Грушевського, 82 „А”/11 в м. Красилів;

- „Дитячий малюнок „Моє новорічне місто (село)” – Мазуренко Андрій та Мазуренко Ілля (м. Красилів), клуб „Райдуга” (с. Заставки), учні Дружненської ЗОШ І-ІІ ст. 

Результати конкурсу „Подаруй жителям громади святковий настрій” будуть також опубліковані в засобах масової інформації, а переможці отримають подарунки.

За результатами розгляду звернень фізичних осіб, виконавчим комітетом прийняті рішення щодо надання дозволу на виготовлення проектної документації для індивідуального опалення квартир, стосовно житлових прав громадян (зняття з квартирного обліку, внесення змін в облікові справи і списки громадян, які перебувають на квартирному обліку, надання для тимчасового проживання жилого приміщеннях), щодо присвоєння адресних номерів житловим будинкам і земельним ділянкам в місті та ін.

Рішенням виконавчого комітету надано дозвіл ТОВ „АТБ-Маркет” на розміщення зовнішньої реклами на фасаді будівлі магазину по вул. Ціолковського, 3 в м. Красилів.

За результатами розгляду звернень фізичних осіб щодо підчистки та видалення зелених насаджень на території міста, актів обстежень зелених насаджень, що підлягають видаленню, виконавчим комітетом прийнято відповідне рішення.

Традиційно були прийняті рішення, якими надано матеріальну допомогу жителям Красилівської міської об’єднаної територіальної громади.

 

11.01.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

11.01.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

11.01.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради