Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Засідання » 25.01.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

25.01.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

Виконавчий комітет » Засідання (25.01.2018)

Під час засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Ніли Островської, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади.

Згідно плану роботи виконавчого комітету міської ради на перший квартал 2018 року, члени виконкому обговорили питання про стан розгляду звернень громадян в Красилівській міській об’єднаній територіальній громаді, що надійшли у 2017 році, та прийняли відповідне рішення (детальна інформація про стан розгляду звернень громадян буде розміщена в друкованих засобах масової інформації та на веб-сайті Красилівської міської ради).

На виконання делегованих повноважень в галузі соціального захисту населення, членами виконавчого комітету затверджено перелік видів громадських та інших робіт тимчасового характеру, а також визначено перелік безоплатних громадських робіт на території громади у 2018 році, що також передбачено планом роботи виконавчого комітету міської ради на перший квартал 2018 року.

В ході засідання члени виконкому розглянули ще одне планове питання порядку денного, яке стосувалось дебіторської та кредиторської заборгованості Красилівського підприємства водопровідно-каналізаційного господарства, Красилівського підприємства теплових мереж та Красилівської житлово-експлуатаційної контори за четвертий квартал 2017 року. Було відмічено, що загальний обсяг дебіторської заборгованості комунальних підприємств міста, станом на 01.01.2018 року, становить 2652,3 тис. грн. (на 01.10.2017 року – 2461,4 тис. грн.), а розмір кредиторської заборгованості – 2552,5 тис. грн. (на 01.10.2017 року – 2885,4 тис. грн.). Під час розгляду даного питання, також було заслухано начальників зазначених комунальних підприємств.

Виконкомом розглянуто звернення Красилівського підприємства теплових мереж щодо затвердження скоригованих тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуги централізованого опалення з використанням будь-яких видів палива та енергії, крім природного газу, і прийнято рішення. Так, скоригований тариф на послуги, що надаються Красилівським ПТМ, становитиме:

 з використанням будь-яких видів палива та енергії (крім природного газу):

- для бюджетних установ та інших споживачів – вартість 1 Гкал – 1778,28 грн. з ПДВ;

    - вартість за 1 кв. м впродовж року – 27,17 грн.;

    - вартість за 1 кв. м в опалювальний період – 54,32 грн.

Відповідно до ст. 32 Закону України „Про житлово-комунальні послуги” скориговані тарифи будуть введені в дію через 15 днів після повідомлення підприємством про це споживачів.

На засіданні виконкому прийнято рішення про продовження терміну дії договору оренди нерухомого майна міської комунальної власності, щодо сприяння в проведенні конкурсу на кращу проектну пропозицію об’єкта монументально-декоративного мистецтва в с. Кульчини, стосовно житлових прав громадян, надання дозволу на виготовлення проектної документації для індивідуального опалення квартири та ін.

Члени виконавчого комітету розглянули звернення Красилівської центральної районної лікарні щодо безкоштовного харчування дітей на молочній кухні та затвердили список дітей перших двох років життя із малозабезпечених сімей, які проживають на території м. Красилів та підлягають безкоштовному харчуванню на дитячій молочній кухні в першому півріччі 2018 року.

На виконання повноважень у сфері охорони дитинства, розглянувши подання служби у справах дітей Красилівської райдержадміністрації, виконавчим комітетом надано дозволи на вчинення правочинів стосовно нерухомого майна право користування яким мають малолітні та неповнолітні діти.

На підставі розгляду звернень суб’єктів господарювання, виконавчим комітетом надано дозвіл на розміщення зовнішньої реклами в місті та погоджено проведення наступних заходів: дитячої вистави „Щенячий патруль” (02.02.2018 року) і виставки-продажу „Зимовий ярмарок” (з 27.01.2018 року до 31.01.2018 року) в Красилівському районному будинку культури, а також семінару з представниками сільськогосподарських підприємств громади в Красилівській центральній районній бібліотеці (01.02.2018 року).

За результатами розгляду звернень фізичних і юридичних осіб щодо підчистки та видалення зелених насаджень на території Красилівської міської об’єднаної територіальної громади, актів обстежень зелених насаджень, що підлягають видаленню, виконавчим комітетом прийнято відповідне рішення.

Традиційно були прийняті рішення, якими надано матеріальну допомогу жителям Красилівської міської об’єднаної територіальної громади.

 

 

25.01.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради
25.01.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради
25.01.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради