Мобільний телефон міської ради - 0970982508 27 травня 2019 року о 13-00 год. відбудеться позачергова 23-я сесія Красилівської міської радиРеєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Засідання » 08.02.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

08.02.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

Виконавчий комітет » Засідання (08.02.2018)

 

Міський голова Ніла Островська розпочала чергове засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради з оголошення хвилини мовчання з метою вшанування світлої пам’яті Петра Шемчука (10.07.1991 – 08.02.2015), уродженця с. Чепелівка, який три роки тому героїчно загинув в зоні проведення антитерористичної операції на сході України за незалежність, територіальну цілісність держави та мирне сьогодення нашої громади.
Під час засідання виконкому, яке пройшло під головуванням міського голови Ніли Островської, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади.
За результатами розгляду звернень юридичних осіб, виконавчим комітетом встановлено ТОВ „ІТБ ГРУП” і ТОВ „Теплогенеруюча компанія „Флагман” скориговані тарифи на виробництво та постачання теплової енергії для бюджетних установ та інших споживачів у м. Красилів у розмірі 1649,00 грн. без ПДВ за 1 Гкал. Рішенням виконавчого комітету також встановлено ТОВ „ІТБ ГРУП” тариф на виробництво та постачання теплової енергії для бюджетних установ та інших споживачів у с. Чепелівка у розмірі 1671,00 грн. без ПДВ за 1 Гкал. Згідно чинного законодавства, дані тарифи будуть введені в дію через 15 днів після повідомлення зазначеними суб’єктами господарювання про це споживачів.
З метою забезпечення належного відзначення 15 лютого 2018 року Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, враховуючи звернення голови Красилівської районної організації Спілки ветеранів Афганістану та голови Красилівської районної ради організації ветеранів України щодо вшанування жителів громади, які виконували військовий обов’язок на території інших держав, виконавчим комітетом прийнято відповідне рішення.
В ході засідання члени виконкому розглянули заяви жителів міста та прийняли рішення про надання дозволу на виготовлення проектної документації для індивідуального опалення квартири, стосовно житлових прав громадян (взяття на квартирний облік, внесення змін в облікову справу), щодо зміни адресних номерів об’єктам нерухомого майна.
Рішенням виконавчого комітету взято до відома повідомлення Парафії Пресвятого Серця Ісуса Римсько-Католицької Церкви у м. Красилів щодо проведення 13 числа кожного місяця протягом 2018 року о 19-00 год. молитви за Україну на площі Незалежності (біля пам’ятника Героям України) в м. Красилів.
За результатами розгляду звернень фізичних та юридичних осіб щодо підчистки та видалення зелених насаджень на території громади, актів обстежень зелених насаджень, що підлягають видаленню, виконавчим комітетом прийнято відповідне рішення.
Традиційно були прийняті рішення, якими надано матеріальну допомогу жителям Красилівської міської об’єднаної територіальної громади.

 

 

 

08.02.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

 

08.02.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради