Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Засідання » 22.02.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

22.02.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

Виконавчий комітет » Засідання (22.02.2018)

Під час засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Ніли Островської, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади.

Відповідно до плану роботи виконавчого комітету міської ради на перший квартал 2018 року, члени виконкому розглянули питання про стан законності та правопорядку на території громади у 2017 році. Згідно інформації Красилівського ВП ГУНП в Хмельницькій області, на території Красилівського району, в тому числі і на території м. Красилів відмічається суттєве зростання кількості зареєстрованих в Єдиному обліку заяв та повідомлень громадян про злочини та інші події з 5501 в 2016 році до 6494 в 2017 році, з яких з ознаками кримінальних правопорушень – 660. Зростання кількості зареєстрованих звернень відбулося, в першу чергу, за рахунок звернень некримінального характеру з 4890 в 2016 році до 5834 в 2017 році. Всього в 2017 році зареєстровано 371 кримінальне правопорушення, з яких 142 є тяжкими та особливо тяжкими. Із загальної кількості зареєстрованих злочинів половина, а точніше 185 злочинів, вчинено на території м. Красилів. Крім того, було відмічено, що протягом зазначеного періоду на засіданнях адміністративної комісії при виконавчому комітеті Красилівської міської ради розглянуто 117 протоколів про адміністративні правопорушення, 95 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, з них: на 53 особи накладено адміністративне стягнення у вигляді попередження, а на 42 особи накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу на загальну суму 6,8 тис. грн. З метою профілактики злочинності, забезпечення охорони громадського порядку на території громади та зменшення злочинного впливу на жителів громади, рішенням Красилівської міської ради від 22.12.2017 року № 3 затверджено Програму забезпечення охорони прав і свобод людини, профілактики злочинності та підтримання публічної безпеки і порядку на території Красилівської міської ради на 2017-2021 роки.

З метою забезпечення беззбиткової діяльності Красилівського підприємства водопровідно-каналізаційного господарства, своєчасного надання послуг споживачам, враховуючи зростання вартості паливно-мастильних матеріалів та електроенергії, виконавчим комітетом міської ради прийнято рішення про коригування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що надаються підприємством, а саме:

- для населення – за 1 м куб. водопостачання – 12,66 грн. з ПДВ;

    за 1 м куб. водовідведення – 7,69 грн. з ПДВ.

- для бюджетних установ – за 1 м куб. водопостачання – 13,67 грн. з ПДВ;

    за 1 м куб. водовідведення – 8,49 грн. з ПДВ.

- для інших споживачів – за 1 м куб. водопостачання – 13,89 грн. з ПДВ;

   за 1 м куб. водовідведення – 10,48 грн. з ПДВ.

Нові тарифи будуть введені в дію з 01 квітня 2018 року.

В ході засідання члени виконкому погодили Красилівському лінійно виробничому управлінню магістральних газопроводів заяву про наміри реконструкції системи блискавкозахисту компресорної станції „Красилів” та статут громадського формування з охорони громадського порядку на базі Красилівського ЛВУМГ.

За результатами розгляду звернень фізичних осіб, члени виконавчого комітету прийняли рішення про надання дозволів на виготовлення проектної документації для індивідуального опалення квартир і стосовно житлових прав громадян (зняття з квартирного обліку, взяття на квартирний облік, внесення змін в облікові справи громадян, надання жилого приміщення для тимчасового проживання).

На засіданні виконкому прийнято рішення, якими змінено склад комісії з питань визначення стану зелених насаджень на території громади та їх відновної вартості, створено комісію з прийняття в комунальну власність Красилівської міської об’єднаної територіальної громади службових квартир в житловому будинку по вул. М. Грушевського, 129 в м. Красилів, а також внесено зміни до Положення про порядок набору дітей до дошкільних навчальних закладів міста Красилів, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 09.09.2010 року № 1844.

На виконання повноважень у житловій сфері щодо приватизації громадянами житла у гуртожитках, розглянувши протокол засідання органу приватизації житлового фонду, що перебуває у комунальній власності Красилівської міської об’єднаної територіальної громади, виконавчим комітетом прийнято рішення про передачу громадянам у власність двох жилих приміщень в гуртожитку по вул. Василя Стуса, 2Б в м. Красилів шляхом приватизації.

Виконкомом погодження зміни до Положення про проведення конкурсу на кращу проектну пропозицію об’єкта монументально-декоративного мистецтва в

с. Кульчини в частині збільшення строків проведення конкурсу, оголошено конкурс на право погодинної оренди нерухомого майна комунальної власності Красилівської міської об’єднаної територіальної громади (приміщення в Красилівській ЗОШ І-ІІІ ст. № 3) і уповноважено відділ освіти, молоді та спорту міської ради на його проведення та ін.

На виконання повноважень у сфері охорони дитинства, розглянувши подання служби у справах дітей Красилівської райдержадміністрації, виконавчим комітетом надано дозвіл на вчинення правочину стосовно житлового приміщення право користування яким має малолітня дитина.

На підставі розгляду звернень суб’єктів господарювання, члени виконкому погодили проведення лялькових вистав у ДНЗ № 1 „Веселка”, ДНЗ № 6, ДНЗ № 4 „Сонечко” , ДНЗ № 10 „Золота рибка” і розміщення тимчасових торговельних наметів для торгівлі квітами та сувенірами ручної роботи в м. Красилів протягом березня 2018 року.

За результатами розгляду звернень фізичних і юридичних осіб щодо підчистки та видалення зелених насаджень на території Красилівської міської об’єднаної територіальної громади, актів обстежень зелених насаджень, що підлягають видаленню, виконавчим комітетом прийнято відповідне рішення.

Традиційно були прийняті рішення, якими надано матеріальну допомогу жителям Красилівської міської об’єднаної територіальної громади.

 

22.02.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

22.02.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

22.02.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради