Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Засідання » 06.03.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

06.03.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

Виконавчий комітет » Засідання (06.03.2018)

Під час засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Ніли Островської, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади.

Згідно плану роботи виконавчого комітету міської ради, розглянуто питання про благоустрій та санітарну очистку населених пунктів Красилівської міської об’єднаної територіальної громади. З метою поліпшення санітарного стану населених пунктів громади та впорядкування територій підприємств, установ і організацій усіх форм власності, недопущення епідеміологічних ускладнень серед населення, виконавчий комітет визначив місячник весняного прибирання з 06.03.2018 року по 06.04.2018 року. Даним рішенням вказано підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності, суб’єктам підприємницької діяльності, об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельним кооперативам, власникам та користувачам земельних ділянок на необхідність забезпечення санітарної очистки власних і прилеглих територій та утримання їх в належному санітарному стані. Крім того, встановлено єдиним санітарним днем в громаді кожну п’ятницю. Також, виконкомом оголошено в громаді конкурс на звання: „Найкраща прибудинкова територія”, „Найкращий під’їзд багатоквартирного будинку”, „Найкраща територія біля садиби”, „Найкраща територія біля навчального закладу”, „Найкраща територія біля підприємства, установи та організації (магазину)”, підсумки якого будуть підведені до Дня міста Красилів.

У зв’язку із наближенням Великодніх свят, виконавчим комітетом оголошено акцію „Прикрасимо Великоднє дерево”, в рамках якої запропоновано жителям громади виготовити декоративні писанки, передбачивши можливість їх закріплення на декоративному металевому дереві, яке встановлене в центральній частині м. Красилів.

В ході засідання, члени виконкому створили робочу групу із забезпечення повноти сплати до бюджету громади акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів, яка проводитиме роз’яснювальну роботу серед суб’єктів господарювання з питань торгівлі підакцизними товарами на території громади і відповідальності за порушення податкового законодавства в цій сфері.

На виконання делегованих повноважень в галузі оборонної роботи, розглянувши розпорядження першого заступника голови Красилівської райдержадміністрації від 02.02.2018 року № 35/2018-р „Про стан військового обліку та бронювання у 2018 році і заходи щодо його поліпшення”, виконавчим комітетом прийнято відповідне рішення.

Виконкомом розглянуто заяви жителів громади та прийнято рішення щодо надання дозволу на виготовлення проектної документації для індивідуального опалення квартири, а також стосовно житлових прав громадян.

На виконання повноважень у житловій сфері щодо приватизації громадянами житла у гуртожитках, розглянувши протокол засідання органу приватизації житлового фонду, що перебуває у комунальній власності Красилівської міської об’єднаної територіальної громади, виконавчим комітетом прийнято рішення про передачу громадянам у власність двох жилих приміщень в гуртожитку по вул. Василя Стуса, 2Б в м. Красилів шляхом приватизації.

Виконавчий комітет також розглянув заяву та додані до неї документи жительки міста, яка народила та виховали до восьмирічного віку п’ятеро дітей, і рекомендував її на присвоєння почесного звання України „Мати-героїня”. 

За результатами розгляду звернення Красилівської центральної районної лікарні щодо безкоштовного харчування дітей на молочній кухні, члени виконкому затвердили список дітей перших двох років життя із малозабезпечених сімей, які проживають на території м. Красилів та підлягають безкоштовному харчуванню на дитячій молочній кухні в першому півріччі 2018 року.

На виконання повноважень у сфері охорони дитинства, розглянувши подання служби у справах дітей Красилівської райдержадміністрації, виконавчим комітетом надано дозвола на вчинення правочинів стосовно житлових приміщень, право користування яким мають малолітні діти.

На підставі розгляду звернень суб’єктів господарювання, члени виконкому погодили розміщення тимчасових торговельних наметів для торгівлі квітами та сувенірами в м. Красилів протягом березня 2018 року.

За результатами розгляду звернень фізичних і юридичних осіб щодо підчистки та видалення зелених насаджень на території Красилівської міської об’єднаної територіальної громади, актів обстежень зелених насаджень, що підлягають видаленню, виконавчим комітетом прийнято відповідне рішення.

Традиційно були прийняті рішення, якими надано матеріальну допомогу жителям Красилівської міської об’єднаної територіальної громади.

 

 

 

06.03.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

 

 

 

06.03.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

 

 

 

06.03.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради