Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Засідання » 31.05.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

31.05.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

Виконавчий комітет » Засідання (31.05.2018)

Під час засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Ніли Островської, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів.

Згідно плану роботи виконавчого комітету міської ради на другий квартал 2018 року, виконкомом затверджено заходи щодо підготовки комунальних підприємств громади до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років, розроблені керівниками Красилівського підприємства водопровідно-каналізаційного господарства, Красилівської житлово-експлуатаційної контори та Красилівського підприємства теплових мереж.

Серед планових питань, які розглянув виконавчий комітет, також було питання про підготовку сезонного аварійно-рятувального посту при Красилівській ЖЕК до купального сезону 2018 року. Було відмічено, що підприємством проведені наступні заходи: впорядковано територію аварійно-рятувального посту, очищено акваторію пляжу від водоростей та сторонніх предметів, відремонтовано стаціонарний питний фонтанчик, встановлено контейнер для сміття, поновлено пісок на пляжі, проведено проміри глибин дна пляжу та ін. Крім того, з метою запобігання трагічним випадкам на водоймі „Левада” протягом купального сезону 2018 року, Красилівською ЖЕК укладено угоду про надання платних послуг (чергування рятувальників) з Аварійно-рятувальним загоном спеціального призначення ГУ ДСНС України в Хмельницькій області.

В ході засідання члени виконкому розглянули ще одне планове питання порядку денного, яке стосувалось відзначення в закладах освіти та культури громади Дня захисту дітей.

Крім планових питань, виконавчим комітетом було розглянуто ряд важливих питань в сфері безпеки, зокрема, створено комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, затверджено примірний перелік об’єктів підвищеної небезпеки, місць масового перебування людей, на яких створюються і функціонують локальні, спеціальні та об’єктові системи оповіщення, а також встановлюються спеціальні технічні засоби попередження та інформування населення.

Одне з прийнятих рішень стосувалось реалізації спільного Проекту „Відкрите Місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади”, який полягає у запровадженні інноваційних механізмів участі жителів громади у вирішенні місцевих проблем, налагодженні результативної співпраці громадян і органів місцевої влади, а також активізації самоорганізації населення.

Розглянувши звернення суб’єктів господарювання, виконком продовжив термін дії договору оренди нерухомого майна комунальної власності, погодив проведення творчого звіту танцювального колективу „Імпрес” у Центрі культури „Перлина” в

м. Красилів (12.06.2018 року) та здійснення виїзної торгівлі й влаштування зони відпочинку на перехресті вул. М. Грушевського та Героїв УПА в м. Красилів, надав дозвіл на порушення об’єкту благоустрою з послідуючим впорядкуванням пошкодженої території.

            Члени виконавчого комітету розглянули заяви жителів громади і прийняли рішення щодо присвоєння та зміни адресних номерів об’єктам нерухомого майна, з житлових питань (внесення змін в облікові справи громадян, продовження терміну тимчасового проживання) та ін.

На виконання повноважень у сфері охорони дитинства, розглянувши подання служби у справах дітей Красилівської райдержадміністрації, виконавчим комітетом надано дозвіл на вчинення правочинів стосовно нерухомого майна, право користування яким мають малолітні діти.

В ході засідання члени виконкому розглянули питання щодо виконання батьківських обов’язків матерями по відношенню до своїх дітей, вказали на незадовільне виконання батьківських обов’язків, а також надали термін для створення належних умов для виховання і утримання дітей.

За результатами розгляду звернень фізичних і юридичних осіб щодо підчистки та видалення зелених насаджень на території Красилівської міської об’єднаної територіальної громади, актів обстежень зелених насаджень, що підлягають видаленню, виконавчим комітетом прийнято відповідне рішення.

Традиційно були прийняті рішення, якими надано матеріальну допомогу жителям Красилівської міської об’єднаної територіальної громади.

 

31.05.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

31.05.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

31.05.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради
31.05.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради