Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Засідання » 14.06.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

14.06.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

Виконавчий комітет » Засідання (14.06.2018)

Під час засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Ніли Островської, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів.

Згідно плану роботи виконавчого комітету міської ради на другий квартал 2018 року, виконавчим комітетом розглянуто питання щодо організації та святкування в громаді Дня молоді. Виконавчим комітетом прийнято рішення, яким передбачено проведення 24 червня 2018 року в м. Красилів велозаїзду „Молодь. Спорт. Майбутнє.” по вулицях міста (стадіон в міському парку відпочинку – вул. Центральна – площа Незалежності – вул. М. Грушевського – вул. Степана Хотовицького – вул. Булаєнка – вул. Ціолковського – вул. М. Грушевського – вул. Ярослава Мудрого – вул. І. Франка – стадіон в міському парку відпочинку), змагань з волейболу, святкового концерту та дискотеки.

На виконання делегованих повноважень у галузі комунального господарства й охорони здоров’я та відповідно до розпорядження голови Хмельницької облдержадміністрації від 24.05.2018 року № 477/2018-р „Про забезпечення епізоотичного благополуччя та державного контролю за безпечністю харчових продуктів в області”, виконкомом прийнято рішення про забезпечення епізоотичного благополуччя та державного контролю за безпечністю харчових продуктів на території громади.

Відповідно до Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності” і Порядку пайової участі замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Красилів, затвердженого рішенням Красилівської міської ради від 16.11.2011 року № 8, розглянувши звернення Залєсного В.Е., виконавчий комітет надав дозвіл сплачувати кошти пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста рівними частинами протягом дванадцяти місяців.

Одним із прийнятих рішень, члени виконкому створили робочу групу для проведення обстежень суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність на території Красилівської міської об’єднаної територіальної громади, з питань повноти сплати до бюджету громади акцизного податку, дотримання законодавства про працю та санітарного законодавства.

В ході засідання члени виконкому розглянули заяви жителів громади та прийняли рішення про погодження влаштування окремого входу до нежитлового приміщення, надання дозволів на виготовлення проектної документації для індивідуального опалення квартир, стосовно житлових прав громадян (продовження терміну тимчасового проживання), щодо зміни адресних номерів житлових будинків на території громади.

На підставі розгляду звернень суб’єктів господарювання, виконавчим комітетом надано дозвіл на розміщення зовнішньої реклами по вул. Ярослава Мудрого в м. Красилів та дозвіл на порушення об’єкту благоустрою з послідуючим впорядкуванням пошкодженої території.

На виконання повноважень у сфері охорони дитинства, розглянувши подання служби у справах дітей Красилівської райдержадміністрації, виконавчим комітетом надано дозволи на вчинення правочинів стосовно нерухомого майна, право користування яким мають малолітні діти.

В ході засідання члени виконкому розглянули питання щодо виконання батьківських обов’язків батьками по відношенню до своїх малолітніх дітей, вказали на незадовільне виконання батьківських обов’язків, а також зобов’язали їх забезпечити належне виховання і утримання дітей.

За результатами розгляду звернення фізичної особи щодо підчистки та видалення зелених насаджень на території громади, акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, виконавчим комітетом прийнято відповідне рішення.

Традиційно було прийнято рішення, яким надано матеріальну допомогу жителям Красилівської міської об’єднаної територіальної громади.

 

14.06.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

 

14.06.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

 

14.06.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

 

14.06.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

 

14.06.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

 

14.06.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради