Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Засідання » 02.08.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

02.08.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

Виконавчий комітет » Засідання (02.08.2018)

Під час засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Ніли Островської, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів.

 

Відповідно до плану роботи виконавчого комітету міської ради на третій квартал 2018 року, члени виконкому розглянули питання про хід виконання бюджету громади за перше півріччя 2018 року. Було проінформовано, що за перше півріччя 2018 року до загального фонду бюджету громади мобілізовано 84670,0 тис. грн., що складає 102,65 % до затверджених призначень, а до спеціального фонду надійшло 1295,5 тис. грн., що складає 76,7 % до затверджених призначень. Найбільш значне перевиконання планових призначень серед доходів загального фонду зафіксовано по податку на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати (988,9 тис. грн.), податку на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших, ніж заробітна плата (417,9 тис. грн.) та акцизному податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів (104,7 тис. грн.). Відмічено, що недовиконання зафіксоване по платі за надання інших адміністративних послуг (6,2 тис. грн.) та адміністративному збору за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень (2,5 тис. грн.). Протягом шести місяців поточного року до загального фонду бюджету громади надійшло 37102,0 тис. грн. міжбюджетних трансфертів.

 

Зазначено, що відповідно до податкових надходжень та згідно запланованих показників проводилося фінансування видаткової частини бюджету. Видаткова частина загального фонду бюджету громади за січень-червень 2018 року профінансована на 88,25 %. План за вказаний період, з урахуванням внесених змін, складає 83231,6 тис. грн., профінансовано – 73449,6 тис. грн. Видаткова частина спеціального фонду бюджету громади за шість місяців 2018 року виконана на 73,6 %. Протягом першого півріччя поточного року перераховано 37102,0 тис. грн. міжбюджетних трансфертів іншим бюджетам. В ході обговорення зазначеного питання, членів виконкому було ознайомлено із видатками загального та спеціального фондів бюджету громади за вказаний період.

 

Серед планових питань, які розглянув виконавчий комітет, також було питання щодо обліку дітей шкільного віку та учнів на території населених пунктів Красилівської міської об’єднаної територіальної громади. Рішенням виконкому закріплено територію обслуговування за закладами загальної середньої освіти громади та визначено відділ освіти, молоді та спорту міської ради відповідальним за створення і постійне оновлення реєстру даних про дітей шкільного віку, які проживають чи перебувають в межах населених пунктів громади.

 

Рішеннями виконавчого комітету затверджено конкурсну документацію з призначення управителя багатоквартирних будинків у м. Красилові та Положення про місцеву ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Красилівської міської ради, внесено зміни до громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті міської ради, оголошено конкурс на право оренди нерухомого майна комунальної власності громади та ін.

На засіданні виконкому також розглянуто чотири протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені ч. 1 ст. 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та накладено на громадян адміністративні стягнення у вигляді попередження за порушення термінів реєстрації місця проживання.

За результатами розгляду звернення Красилівської ЖЕК щодо затвердження перерахованих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються зазначеним підприємством, виконкомом внесено зміни до тарифу для жителів багатоквартирного житлового будинку по вул. Корольова, 2 „А” в м. Красилів.

Членами виконавчого комітету розглянуто заяви жителів громади та прийнято рішення щодо надання дозволу на виготовлення проектної документації для індивідуального опалення квартир, присвоєння адресного номера житловому будинку, стосовно житлових прав громадян.

На виконання повноважень у сфері охорони дитинства, розглянувши подання служби у справах дітей Красилівської райдержадміністрації, виконавчим комітетом надано дозволи на вчинення правочинів стосовно нерухомого майна, право користування яким мають діти.

В ході засідання члени виконкому розглянули питання щодо виконання батьківських обов’язків батьками по відношенню до своїх дітей, вказали на незадовільне виконання батьківських обов’язків, а також зобов’язали їх забезпечити належне виховання і утримання дітей.

За результатами розгляду звернень фізичних і юридичних осіб щодо підчистки та видалення зелених насаджень на території громади, актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, виконавчим комітетом прийнято відповідне рішення.

Традиційно були прийняті рішення, якими надано матеріальну допомогу жителям Красилівської міської об’єднаної територіальної громади.

 

 

02.08.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

 

02.08.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

 

02.08.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради