Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Засідання » Засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради (15.05.2012р.)

Засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради (15.05.2012р.)

Виконавчий комітет » Засідання (15.05.2012)

      15 травня 2012 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради, на якому було розглянуто близько 30 питань.

      Серед розглянутих питань слід відзначити розгляд проекту рішення «Про виконання бюджету міста за перший квартал 2012 року», у якому зазначалося, що виконання дохідної частини загального фонду бюджету міста за І квартал 2012 року становить 93,54 відсотка до затверджених призначень, а видаткова частина загального фонду міського бюджету за січень-березень 2012 року виконана на 91,63 %.

       Також на засіданні виконавчого комітету було розглянуто проект рішення «Про фінансово-господарського стану Красилівського підприємства теплових мереж», «про заходи з відзначення в місті 75-річчя утворення Хмельницької області», «Про використання кімнат в гуртожитку міської комунальної власності по вул. Булаєнка, 11/1», «Про оформлення права власності на нежитлову будівлю по вул. М.Грушевського, 43-А» та інші.

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ

від 15.05.2012 року

 

1.  Про хід виконання бюджету міста за І квартал 2012 року.

 

2.  Про фінансово-господарський стан Красилівського підприємства теплових мереж.

 

3.  Про підготовку  Красилівської комунальної аврійно-рятувальної служби на водних   об’єктах до  купального  сезону  2012  року.

 

4.  Про надання дозволу на виготовлення проектної документації для індивідуального опалення квартир в м. Красилів.

 

5.  Про дозвіл на вчинення правочину стосовно жилого приміщення, право власності на яке має особа, визнана недієздатною.

 

6.  Про погодження розрахунку обсягу заборгованості  з різниці в тарифах на послуги з теплопостачання, що надані   населенню Красилівським ПТМ.

 

7. Про заходи з відзначення в місті  75-річчя утворення Хмельницької області.

 

8.  Про встановлення тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів, що надаються Красилівським ККП.

 

9.  Про проект рішення виконавчого комітету міської ради ,,Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що надаються Красилівським ПВКГ’’.

 

10.  Про використання кімнат в гуртожитку міської комунальної власності по вул. Булаєнка, 11/1.

 

11.  Про надання дозволу на укладення договору оренди нерухомого майна міської комунальної власності.

 

12.  Про надання дозволу на будівництво та виготовлення документації на добудови до житлових будинків, господарських будівель та перепланування в середині будинків в

м. Красилів.

 

13.  Про дозвіл на будівництво індивідуального двоповерхового житлового будинку з мансардою, літньої кухні та гаражу по вул. Західна, 1 ,,Б’’.

 

14.  Про затвердження рішення загальних зборів мешканців будинку № 129 по вул. М. Грушевського в м. Красилові.

 

15.  Про оформлення права власності на нежитлову будівлю по вул. М.Грушевського, 43-А.

 

16.  Про створення комісії по обстеженню квартири № 2 в будинку по вул. Булаєнка, 1, з метою встановлення її відповідності санітарним і технічним вимогам та визнання непридатною для проживання.

 

17. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації.

 

18.  Про надання дозволу на розміщення тимчасового павільйону.

 

19.  Про встановлення пріоритету на місце розміщення зовнішньої реклами.

 

20.  Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

 

21.  Про розгляд пропозицій громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті міської ради від 06.04.2012 року.

 

22.  Про переоформлення особових рахунків кімнат у гуртожитках міської комунальної власності.

 

23.  Про розгляд звернень щодо виділення жилої площі в гуртожитку міської комунальної власності по вул. Булаєнка, 11/1.

 

24.  Про надання дозволу на експлуатацію об’єкта поводження з небезпечними відходами.

 

25.  Про хід виконання рішення виконавчого комітету  № 760 від 13.03.2012 року ,,Про виконання батьківських обов’язків Ткачук О.А. та Ткачуком В.М. по відношенню до своїх неповнолітніх дітей’’.

 

26.  Про виділення матеріальної допомоги жителям міста.

 

27.  Про  реєстрацію Статутів пришкільних  таборів.

 

28.  Про укладення договору на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.

 

29.  Про затвердження дефектних актів та зведених кошторисних розрахунків на капітальний та поточний ремонти доріг в м. Красилів.

 

30. Про розгляд заяви Старокостянтинівської міської дитячо-юнацької кінно-спортивної громадської організації ,,Клуб – козацький герць’’.

 

31.  Про розгляд заяви Верес Валентини Вікторівни.

 

32.  Про хід виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 29.09.2011 року № 467 ,,Про підготовку комунальних підприємств, установ та організацій міста до роботи в осіньо-зимовий період 2011-2012 років’’.

 

33.  Про хід виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 13.03.2012 року № 744 ,,Про благоустрій та санітарну очистку міста’’.

 

34.  Про розпорядження міського голови, прийняті в період між засіданнями виконавчого комітету.  (протокольно).