Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Засідання » 27.10.2016 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

27.10.2016 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

Виконавчий комітет » Засідання (28.10.2016)

     Під час засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Анатолія Жовтана, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста.

     Виконавчий комітет міської ради розглянув колективні звернення жителів міста щодо використання земельної ділянки міської комунальної власності на розі вулиць Перемоги та Шкільна. Вислухавши жителів вулиць Перемоги, Шкільна, Берегова, які були присутні на засіданні виконкому, зваживши на всі їх пропозиції, та, врахувавши потребу жителів міста в нових місцях відпочинку, з метою благоустрою зазначеної земельної ділянки, члени виконавчого комітету вирішили продовжити влаштування безпечного дитячого ігрового майданчика на розі вулиць Перемоги та Шкільна. Також, виконавчий комітет звернеться до Красилівської міської ради щодо виділення коштів на влаштування дитячого ігрового майданчика на території Красилівської ЗОШ № 4.

     З метою забезпечення ефективної роботи комунальних підприємств міста, стабілізації їх фінансово-економічного стану, розглянуто питання про дебіторську та кредиторську заборгованість підприємств міської комунальної власності за дев’ять місяців 2016 року. Керівникам комунальних підприємств вказано на позитивні результати їх роботи, а також на допущенні недоліки щодо погашення дебіторської та кредиторської заборгованості.

     На засіданні виконкому розглянута скарга жителя міста на постанову адміністративної комісії при виконавчому комітеті Красилівської міської ради про накладення адміністративного стягнення. Оскільки, адмінкомісія не прийняла до уваги всіх об’єктивних та суб’єктивних причин і обставин, викладених у поясненнях правопорушника в протоколі про адміністративне правопорушення, виконком вирішив скасувати постанову адмінкомісії, а справу про адміністративне правопорушення за ст. 152 КУпАП, надіслати адмінкомісії при виконавчому комітеті Красилівської міської ради при на новий розгляд.

     В ході засідання виконкомом розглянуто заяви жителів міста та прийняті рішення щодо надання в погодинну оренду нерухомого майна комунальної власності територіальної громади міста, про визначення розміру пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста, надання дозволу на виготовлення проектної документації для індивідуального опалення квартир, затвердження технічних умов на водопостачання та водовідведення об’єкта будівництва, питання щодо житлових прав громадян, а також питання щодо присвоєння адресних номерів житловим будинкам на території міста.

     На виконання повноважень в сфері охорони дитинства, розглянувши подання служби у справах дітей Красилівської райдержадміністрації, виконавчим комітетом надано два дозволи на вчинення правочину стосовно нерухомого майна, право користування яким має неповнолітня дитина.

     На засіданні виконкому також прийняті рішення про надання допомоги на поховання та матеріальної допомоги жителям м. Красилів.

 

27.10.2016 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

27.10.2016 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

27.10.2016 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

27.10.2016 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради


 

Привітання міського голови із Великоднем
5 хвилин з міським головою (06.03.2018)
5 хвилин з міським головою