Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Засідання » 10.11.2016 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

10.11.2016 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

Виконавчий комітет » Засідання (10.11.2016)

     На черговому засіданні виконавчого комітету Красилівської міської ради, яке пройшло під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Марини Слободянюк, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста.

     На підставі звернення Красилівської житлово-експлуатаційної контори, враховуючи, що в місті діють об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, які зняті з балансу підприємства та самостійно утримують свої будинки, виконавчим комітетом визнано такими, що втратили чинність, рішення про затвердження тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що раніше надавались Красилівською ЖЕК зазначеним будинкам.

     В ході засідання, члени виконкому погодили технічні умови на водопостачання та водовідведення магазину та розглянули заяву суб’єкта господарювання щодо отримання висновку про можливість розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності на власній земельній ділянці.

     Виконкомом розглянуто заяви жителів міста та прийнято рішення щодо надання дозволу на виготовлення проектної документації для індивідуального опалення квартир.

     З метою забезпечення належного відзначення 21 листопада 2016 року Дня Гідності та Свободи в м. Красилів, виконавчим комітетом прийнято відповідне рішення. У в’язку із проведенням 05-09 грудня 2016 року Всеукраїнського тижня права, члени виконавчого комітету визначили заходи, що будуть організовані підприємствами, установами та організаціями територіальної громади м. Красилів в рамках Всеукраїнського тижня права.

     На засіданні виконкому також були прийняті рішення про присвоєння адресних номерів нерухомому майну, що знаходиться в м. Красилів.

Членами виконавчого комітету розглянуто заяви жителів міста та прийнято рішення щодо надання матеріальної допомоги красилівчанам, які брали участь в антитерористичній операції на території України, та допомоги на поховання жителів міста.

     Традиційно були прийняті рішення, що стосуються надання матеріальної допомоги жителям м. Красилів і надання дозволів на очистку та видалення дерев на території міста.

 

10.11.2016 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

10.11.2016 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської радиПривітання міського голови із Великоднем
5 хвилин з міським головою (06.03.2018)
5 хвилин з міським головою