Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Засідання » 13.12.2016 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

13.12.2016 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

Виконавчий комітет » Засідання (13.12.2016)

    Під час засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради, яке відбулось під головуванням міського голови Анатолія Жовтана, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста.

    Відповідно до плану роботи виконавчого комітету міської ради на четвертий квартал 2016 року, виконавчим комітетом обговорено питання організації та проведення новорічних свят на території міста. Вирішено провести урочисте відкриття загальноміської новорічної ялинки 19 грудня 2016 року та затверджено заходи щодо підготовки проведення цього дійства. Також, традиційно, виконавчий комітет вирішив оголосити загальноміський конкурс     „Подаруй красилівчанам святковий настрій” за номінаціями:

    „Наша весела класна кімната” (новорічне оформлення класних кімнат), 

    „Краще новорічне вікно”,

    „Кращий новорічний балкон”,

    „Краща новорічна вітрина”, 

    „Краща новорічна садиба приватного сектору”, 

    „Дитячий малюнок „Моє новорічне місто”.

    Підсумки конкурсу будуть підведені до 20 січня 2017 року.

    За результатами розгляду планового питання про організацію святкування в місті Дня Святого Миколая Чудотворця, виконком вирішив провести 19 грудня 2016 року в Красилівському районному будинку культури свято до Дня Святого Миколая Чудотворця для дітей з обмеженими фізичними можливостями, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування міста Красилова з врученням їм солодких подарунків та матеріальних допомог.

    Ще одним із планових питань порядку денного було питання про затвердження Плану діяльності виконавчого комітету Красилівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік. 

    В ході засідання, членами виконавчого комітету розглянуті звернення фізичних і юридичних осіб та прийняті рішення щодо включення жилих приміщень до числа службових, присвоєння адресного номера об’єкту нерухомого майна, стосовно квартирного обліку громадян при виконавчому комітеті міської ради та з інших житлових питань.

    На підставі розгляду звернення Красилівської ЖЕК щодо розміщення соціальної реклами в місті на рекламних конструкціях, що належать підприємству, виконавчим комітетом прийнято відповідне рішення.

    На виконання повноважень в сфері охорони дитинства, за результатами розгляду звернення служби у справах дітей Красилівської райдержадміністрації, виконавчим комітетом надано дозвіл на вчинення правочину стосовно житлового приміщення, право користування яким мають малолітні діти.

    Також члени виконкому розглянули звернення Красилівської центральної районної лікарні щодо безкоштовного харчування дітей на молочній кухні та затвердили список дітей перших двох років життя із малозабезпечених сімей, які проживають на території м. Красилів та підлягають безкоштовному харчуванню на дитячій молочній кухні в другому півріччі 2016 року.

    На підставі розгляду звернень суб’єктів господарювання, виконавчим комітетом встановлено режим роботи складу-магазину „Наш Край”, розташованого по вул. Степана Хотовицького, 4 та погоджено розміщення торговельного намету (торгівля чаєм та кавою) по вул. М. Грушевського, 84 в м. Красилів.

    Традиційно було прийнято рішення щодо надання матеріальної допомоги жителям м. Красилів.

 

13.12.2016 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

13.12.2016 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

13.12.2016 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради


Привітання міського голови із Великоднем