Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Засідання » 22.12.2016 року відбулося позачергове засідання виконавчого комітету міської ради

22.12.2016 року відбулося позачергове засідання виконавчого комітету міської ради

Виконавчий комітет » Засідання (22.12.2016)

Під час засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Анатолія Жовтана, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста.

Відповідно до плану роботи виконавчого комітету міської ради на ІV квартал 2016 року, члени виконкому обговорили проект бюджету міста на 2017 рік, який розрахований за основними прогнозними показниками, визначеними Міністерством фінансів України на 2017 рік, схвалили його та рекомендували депутатам затвердити зазначений проект.

На засіданні виконавчого комітету міської ради також було попередньо розглянуто і схвалено проекти міських цільових програм в галузі благоустрою міста, фінансової підтримки закладів дошкільної освіти та культури на 2017 рік.

На виконання повноважень у галузі будівництва, що передбачені ст. 31 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком розглянув конкурсну документацію з визначення приватного партнера для укладення договору в рамках державно-приватного партнерства на будівництво багатоквартирного житлового будинку на земельній ділянці по вул. Центральна, 33 в м. Красилів та прийняв відповідне рішення.  

В ході засідання, членами виконавчого комітету внесено зміни до складу комісії з питань визначення стану зелених насаджень в м. Красилів.

Згідно Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконкомом затверджено план роботи виконавчого комітету міської ради на перший квартал 2017 року.

Члени виконкому розглянули звернення фізичних осіб та прийняли рішення щодо присвоєння адресного номера житловому будинку і земельним ділянкам, стосовно житлових прав громадян (зняття з квартирного обліку, взяття на квартирний облік, внесення змін в облікові справи громадян, продовження терміну тимчасового проживання) та ін.

На виконання повноважень в сфері охорони дитинства, розглянувши подання служби у справах дітей Красилівської райдержадміністрації, виконавчим комітетом надано дозвіл на вчинення правочину стосовно нерухомого майна, право користування яким мають малолітні діти.

За результатами розгляду звернень суб’єктів господарювання, виконавчим комітетом погоджено розміщення торговельних наметів для здійснення торгівлі новорічними ялинками в м. Красилів на площі Незалежності, по вул. М. Грушевського (мікрорайон „Левада”), по вул. Булаєнка (біля Автостанції), проведення молодіжних дискотек у Красилівському міському будинку культури (14 січня 2017 року та 27 січня 2017 року), розміщення торговельних наметів для торгівлі чаєм та кавою.

Традиційно були прийняті рішення, що стосуються надання дозволу на очистку та видалення дерев на території міста, а також надання матеріальної допомоги жителям м. Красилів.

 

22.12.2016 року відбулося позачергове засідання виконавчого комітету міської ради

22.12.2016 року відбулося позачергове засідання виконавчого комітету міської ради

22.12.2016 року відбулося позачергове засідання виконавчого комітету міської ради


 

Привітання міського голови із Великоднем