Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Засідання » 12.01.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

12.01.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

Виконавчий комітет » Засідання (12.01.2017)

     Під час засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради, яке відбулось під головуванням міського голови Анатолія Жовтана, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста.

     Відповідно до плану роботи виконавчого комітету міської ради на перший квартал 2017 року, члени виконкому обговорили підсумки виконання бюджету міста за 2016 рік. Так, за 2016 рік до загального фонду бюджету міста мобілізовано 26271,0 тис. грн., що складає  109,04% до затверджених призначень. До спеціального фонду надійшло 2639,5 тис. грн., що складає 106,39% до затверджених призначень. Найбільш значні надходження до загального фонду зафіксовані по орендній платі з юридичних осіб (4346,7 тис. грн.), земельному податку з юридичних осіб (3636,1 тис. грн.), єдиному податку з фізичних осіб (3531,9 тис. грн.) та акцизному податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів (2085,5 тис. грн.), а основними доходами спеціального фонду стали надходження коштів пайової участі у розвиток інфраструктури населеного пункту. Відповідно до податкових надходжень та згідно запланованих показників проводилося фінансування видаткової частини бюджету. Видаткова частина загального фонду міського бюджету за 2016 рік профінансована на 96,79%. План за вказаний період, з урахуванням внесених змін, складав 20268,1 тис. грн., профінансовано – 19617,1 тис. грн. Видаткова частина спеціального фонду міського бюджету за минулий рік виконана на 76,93%.   

     Повністю виплачено заробітну плату працівникам бюджетної сфери, профінансовано використання енергоносіїв та дитяче харчування в дошкільних навчальних закладах міста. Виплачено матеріальних допомог та допомог на поховання жителям міста на суму 291,9 тис. грн., відшкодовано 56,5 тис. грн. пільг на відвідування міської лазні, надано фінансову підтримку громадській організації „Красилівська міська рада ветеранів Хмельницької області” в сумі 29,1 тис. грн. Фінансування Красилівського міського центру фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” склало 29,8 тис. грн., фінансування видатків на благоустрій  міста (в тому числі на поточний ремонт та утримання міських автомобільних доріг) – 5090,0 тис. грн.

     В ході засідання виконавчим комітетом підведено підсумки конкурсу „Подаруй красилівчанам святковий настрій”, який був оголошений рішенням виконкому від 13.12.2016 року № 475, та головною умовою якого було оформлення будинків, вікон та класних кімнат на новорічну тематику.

Визначено переможців конкурсу в наступних номінаціях:

     - „Наша весела класна кімната” (новорічне оформлення класних кімнат) –

     3-Б клас Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1; 6-Б клас Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2;

     1-А клас Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3; 2 клас Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 ім. П. Кізюна; 3-А клас Красилівського НВК „Гімназія та ЗОШ І ступеня”.

     - „Краще новорічне вікно” – кв. 21 у багатоквартирному житловому будинку по вул. Центральна, 49 в м. Красилів; середня група № 2 „Ромашка” ДНЗ № 4 „Сонечко”;

     - „Краща новорічна вітрина” – склад-магазин „Наш Край” по вул. Степана Хотовицького, 4 в м. Красилів;

     - „Краща новорічна садиба приватного сектору” – житловий будинок № 6 „А” по вул. Перемоги в м. Красилів;

     - „Дитячий малюнок „Моє новорічне місто” – 1-Б клас Красилівського НВК „Гімназія та ЗОШ І ст.”.

     Результати конкурсу „Подаруй красилівчанам святковий настрій” будуть також опубліковані в засобах масової інформації, а переможці отримають подарунки.

     За результатами конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності, виконавчим комітетом уповноважено міського голову на укладення із ТОВ „Центр незалежної оцінки „Проскурів – Експерт” договорів на виконання робіт з оцінки об’єктів комунального майна територіальної громади м. Красилів.

     На виконання делегованих повноважень в галузі оборонної роботи, розглянувши розпорядження голови Красилівської районної державної адміністрації від 13.12.2016 року № 378/2016-р „Про організацію ведення військового обліку та бронювання військовозобов’язаних та призовників у 2017 році”, виконкомом прийнято відповідне рішення.

Члени виконкому розглянули звернення фізичних осіб та прийняли рішення щодо присвоєння адресного номера житловому будинку і земельній ділянці, стосовно житлових прав громадян та ін.

     На підставі розгляду звернень суб’єктів господарювання, виконавчим комітетом погоджено проведення дитячої Різдвяної програми у Красилівському міському будинку культури 13 січня 2017 року з 12-00 год. до 14-00 год. та встановлено режим роботи магазину „Київстар”, розташованого по вул. Ціолковського, 3 в м. Красилів.

     Традиційно були прийняті рішення щодо надання матеріальної допомоги жителям м. Красилів.

 

12.01.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

12.01.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

 

12.01.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської радиПривітання міського голови із Великоднем