Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Засідання » 26.01.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

26.01.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

Виконавчий комітет » Засідання (26.01.2017)

Під час засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Анатолія Жовтана, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста.

Відповідно до плану роботи виконавчого комітету міської ради на І квартал 2017 року, члени виконкому обговорили питання про стан розгляду звернень громадян в Красилівській міській раді, що надійшли у 2016 році, та прийнято відповідне рішення (детальна інформація про стан розгляду звернень громадян буде розміщена в газеті „Красилівський вісник” та на веб-сайті Красилівської міської ради).

На виконання делегованих повноважень в галузі соціального захисту населення, членами виконавчого комітету затверджено перелік видів громадських та інших робіт тимчасового характеру, а також визначено перелік безоплатних громадських робіт на території міста у 2017 році, що передбачено планом роботи виконавчого комітету міської ради на І квартал 2017 року.

В ході засідання члени виконкому розглянули ще одне планове питання порядку денного, яке стосувалось дебіторської та кредиторської заборгованості Красилівського підприємства водопровідно-каналізаційного господарства, Красилівського підприємства теплових мереж та Красилівської житлово-експлуатаційної контори за четвертий квартал 2017 року. Заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради М. Слободянюк було відмічено, що загальний обсяг дебіторської заборгованості комунальних підприємств міста, станом на 01.01.2017 року, становить 2564,3 тис. грн. (на 01.10.2016 року – 2064,6 тис. грн.), розмір кредиторської заборгованості – 2418,6 тис. грн. (на 01.10.2016 року – 2577,9 тис. грн.). Під час розгляду даного питання, також було заслухано представників міських комунальних підприємств.

Виконкомом розглянуто звернення Красилівського підприємства теплових мереж щодо затвердження скоригованих тарифів на теплову енергію для бюджетних установ та інших споживачів і прийнято рішення. Так, скоригований тариф на послуги, що надаються Красилівським ПТМ, становитиме:

1) з використанням природного газу:

- для бюджетних установ – вартість 1 Гкал – 1390,15 грн. з ПДВ;

    - вартість за 1 кв. м впродовж року – 26,18 грн.;

    - вартість за 1 кв. м в опалювальний період – 52,36 грн.

- інші споживачі – вартість 1 Гкал – 1390,15 грн. з ПДВ;

    - вартість за 1 кв. м впродовж року – 21,22 грн.;

    - вартість за 1 кв. м в опалювальний період – 42,43 грн.

2) з використанням будь-яких видів палива та енергії (крім природного газу):

- для бюджетних установ та інших споживачів – вартість 1 Гкал – 1389,0 грн. з ПДВ;

    - вартість за 1 кв. м впродовж року – 21,22 грн.;

    - вартість за 1 кв. м в опалювальний період – 42,43 грн.

Відповідно до ст. 32 Закону України „Про житлово-комунальні послуги” скориговані тарифи будуть введені в дію через 15 днів після повідомлення підприємством про це споживачів.

За результатами розгляду звернень юридичних осіб, виконавчим комітетом встановлено ТОВ „БІОТЕПЛОТРАНС” та ТОВ „Теплогенеруюча компанія „Флагман” тарифи на виробництво та постачання теплової енергії для бюджетних установ та інших споживачів у розмірі 1250,0 грн. та 1294,58 грн. без ПДВ за 1 Гкал відповідно. Згідно чинного законодавства, зазначені тарифи будуть введені в дію через 15 днів після повідомлення зазначеними суб’єктами господарювання про це споживачів.

На виконання делегованих повноважень в галузі оборонної роботи, розглянувши розпорядження голови Красилівської районної державної адміністрації від 10.01.2017 року № 10/2017-р „Про відбір громадян України на військову службу за контрактом та службу у військовому резерві у Збройних Силах України на 2017 рік”, виконкомом прийнято відповідне рішення.

В ході засідання розглянуто протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та накладено на громадянина адміністративне стягнення у вигляді попередження за порушення термінів реєстрації місця проживання.

На засіданні виконкому прийнято рішення про продовження терміну дії договору оренди нерухомого майна міської комунальної власності, щодо зміни й присвоєння адресних номерів об’єктам нерухомого майна, стосовно житлових прав громадян (зняття з квартирного обліку, внесення змін в облікові справи громадян) та ін.

На виконання повноважень у сфері охорони дитинства, розглянувши подання служби у справах дітей Красилівської райдержадміністрації, виконавчим комітетом надано дозволи на вчинення правочинів стосовно нерухомого майна право користування яким мають малолітні діти.

Традиційно були прийняті рішення щодо надання матеріальної допомоги жителям м. Красилів.

 

 

26.01.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

 

26.01.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради 

Привітання міського голови із Великоднем
5 хвилин з міським головою (06.03.2018)
5 хвилин з міським головою