Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Засідання » 09.02.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

09.02.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

Виконавчий комітет » Засідання (09.02.2017)

Під час засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Анатолія Жовтана, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста.

Члени виконавчого комітету міської ради розглянули протокол засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу із визначення приватного партнера для здійснення державо-приватного партнерства щодо об’єктів, які належать до комунальної власності територіальної громади м. Красилова від 06.02.2017 року, згідно з яким, ТОВ „Будівництво Поділля” та ТОВ „Орбіта Інвест” визнано такими, що відповідають кваліфікаційними вимогам конкурсу. На виконання вимог чинного законодавства, виконкомом затверджено рішення конкурсної комісії та допущено ТОВ „Будівництво Поділля” та ТОВ „Орбіта Інвест” до участі в конкурсі із визначення приватного партнера для здійснення державо-приватного партнерства – будівництва багатоквартирного житлового будинку по вул. Центральна, 33 в м. Красилів.  

З метою забезпечення належного відзначення 15 лютого 2017 року Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, враховуючи звернення голови Красилівської районної організації Спілки ветеранів Афганістану та голови Красилівської районної ради організації ветеранів України щодо вшанування жителів міста, які виконували військовий обов’язок на території інших держав, виконавчим комітетом прийнято відповідне рішення.

В ході засідання виконкомом розглянуто заяви жителів міста та прийняті рішення про визначення розміру пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста та надання дозволу на виготовлення проектної документації для індивідуального опалення квартир.

За результатами розгляду звернень суб’єктів господарювання, члени виконавчого комітету прийняли рішення про реєстрацію нової редакції статуту об’єднання співвласників багатоквартирного будинку „Добробуд-2010” ; погоджено проведення лялькових вистав у ДНЗ № 1 „Веселка” та ДНЗ № 4 „Сонечко”; присвоєно адресні номера об’єктам нерухомого майна, що розташоване в м. Красилів.

На засіданні виконкому також розглянуто два протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені ч. 1 ст. 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та накладено на громадян адміністративні стягнення у вигляді попередження за порушення термінів реєстрації місця проживання.

На виконання повноважень в сфері охорони дитинства, розглянувши подання служби у справах дітей Красилівської райдержадміністрації, виконавчим комітетом надано два дозволи на вчинення правочинів стосовно нерухомого майна, право власності на яке та право користування яким мають діти.

Традиційно були прийняті рішення щодо надання матеріальної допомоги жителям м. Красилів.

 

09.02.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

09.02.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

09.02.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради


 

Привітання міського голови із Великоднем
5 хвилин з міським головою (06.03.2018)
5 хвилин з міським головою