Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Засідання » 23.02.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

23.02.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

Виконавчий комітет » Засідання (23.02.2017)

На черговому засіданні виконавчого комітету Красилівської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Анатолія Жовтана, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста.

Відповідно до плану роботи виконавчого комітету міської ради на перший квартал 2017 року, члени виконкому розглянули питання про стан законності та правопорядку на території м. Красилів у 2016 році. Згідно інформації Красилівського ВП ГУНП в Хмельницькій області, протягом 2016 року в Красилівському відділі поліції зареєстровано 5501 заяву і повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події (у 2015 році – 4476 повідомлень). Кількість зареєстрованих звернень некримінального характеру становить 4890, а інформацій про вчинення кримінальних правопорушень – 611. За звітний період в Красилівському ВП ГУНП в Хмельницькій області до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 330 кримінальних правопорушень, 140 особам повідомлено про підозру в скоєнні злочину. З них, які відносяться до тяжких та особливо тяжких злочинів – 149. Крім того, було відмічено, що протягом зазначеного періоду на засіданнях адміністративної комісії при виконавчому комітеті Красилівської міської ради розглянуто 58 протоколів про адміністративні правопорушення, 49 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, з них: на 26 осіб накладено адміністративне стягнення у вигляді попередження, а на 23 особи накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу на загальну суму 6,2 тис. грн. З метою профілактики злочинності, забезпечення охорони громадського порядку на території міста та зменшення злочинного впливу на мешканців міста, рішенням Красилівської міської ради від 29.01.2016 року № 7 затверджено Комплексну програму з профілактики злочинності та забезпечення охорони громадського порядку на території м. Красилів на 2016-2020 роки, на фінансування якої у 2016 році з міського бюджету було виділено субвенцію державному бюджету в розмірі 100,0 тис. грн. для придбання камер відеоспостереження.

В ході засідання виконкомом розглянуто заяви жителів міста та прийняті рішення про визначення розміру пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Красилів, надання дозволу на виготовлення проектної документації для індивідуального опалення квартир, стосовно житлових прав громадян та ін.

За результатами розгляду звернень юридичних осіб щодо погодження виїзної торгівлі хлібо-булочними виробами в місті, вирішення питання зняття шлагбаумів для зменшення терміну доїзду автомобілів Красилівської підстанції екстреної медичної допомоги, затвердження кошторисних розрахунків вартості об’єктів будівництва, реєстрації нової редакції статуту об’єднання співвласників багатоквартирного будинку „Веселе”, виконавчим комітетом прийнято відповідні рішення. 

            Під час засідання членами виконкому прийнято рішення, якими доручено Красилівській ЖЕК встановити дорожній знак „Обмеження максимальної швидкості”, внесено зміни до складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради, затверджено розрахунки орендної плати за базовий місяць оренди нерухомого майна комунальної власності територіальної громади м. Красилова.    

         На підставі розгляду фізичних і юридичних осіб, з метою впорядкування нумерації об’єктів нерухомого майна, що розташовані в м. Красилів, виконавчим комітетом прийнято рішення про зміну та присвоєння адресних номерів.

         На засіданні виконкому також розглянуто шість протоколів про адміністративні правопорушення, передбачені ч.ч. 1 і 2 ст. 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та накладено на громадян адміністративні стягнення у вигляді попередження і штрафу за порушення термінів реєстрації місця проживання.

Виконавчим комітетом, як органом опіки та піклування, надано дозвіл на вчинення правочину стосовно нерухомого майна, право користування яким має особа, над якою встановлено опіку.

На виконання повноважень в сфері охорони дитинства, розглянувши подання служби у справах дітей Красилівської райдержадміністрації, виконавчим комітетом надано два дозволи на вчинення правочинів стосовно нерухомого майна, право користування яким мають діти.

Виконкомом розглянуто звернення Красилівської центральної районної лікарні щодо безкоштовного харчування дітей на молочній кухні та затверджено список дітей перших двох років життя із малозабезпечених сімей, які проживають на території м. Красилів та підлягають безкоштовному харчуванню на дитячій молочній кухні в першому півріччі 2017 року.

Члени виконавчого комітету, розглянувши звернення фізичних осіб-підприємців, надали дозвіл на розміщення зовнішньої реклами в місті та погодили розміщення наступних об’єктів: тимчасових торговельних наметів для торгівлі квітами на перехресті вулиць М. Грушевського та Ціолковського з 04.03.2017 року до 09.03.2017 року; виїзної торгівлі чаєм та кавою по вул. Булаєнка (біля „Автостанції”); дитячої ігрової кімнати та надувних атракціонів на площі Незалежності з 01.04.2017 року до 10.10.2017 року.

За результатами розгляду звернень фізичних та юридичних осіб щодо підчистки і видалення зелених насаджень на території міста, виконавчим комітетом прийнято відповідне рішення.

Традиційно були прийняті рішення про надання матеріальної допомоги жителям м. Красилів.

 

23.02.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

23.02.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради


Привітання міського голови із Великоднем