Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Засідання » 16.03.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

16.03.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

Виконавчий комітет » Засідання (16.03.2017)

Під час засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Анатолія Жовтана, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста.

Відповідно до плану роботи виконавчого комітету міської ради, розглянуто питання про благоустрій та санітарну очистку міста. З метою поліпшення санітарного стану міста та впорядкування територій підприємств, установ і організацій усіх форм власності, недопущення епідеміологічних ускладнень серед населення міста, виконавчий комітет визначив місячник загальноміського весняного прибирання з 16.03.2017 року по 14.04.2017 року. Даним рішенням закріплено за підприємствами, установами та організаціями міста усіх форм власності, суб’єктами підприємницької діяльності, об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків та кооперативними будинками в м. Красилів території для благоустрою, обслуговування, прибирання та утримання в належному санітарному стані. Крім того, встановлено єдиним санітарним днем в місті кожну п’ятницю. З метою контролю за благоустроєм та санітарним станом міста, створено відповідну робочу групу, яка двічі на місяць проводитиме об’їзд територій. Також, традиційно, виконкомом оголошено загальноміський конкурс на звання: „Найкраща прибудинкова територія”, „Найкращий під’їзд багатоквартирного будинку”, „Найкраща територія біля садиби”, „Найкраща територія біля навчального закладу”, „Найкраща територія біля підприємства, установи та організації (магазину)”, підсумки якого будуть підведені до Дня міста Красилів.

В ході засідання, члени виконавчого комітету міської ради розглянули протокол засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу із визначення приватного партнера для здійснення державно-приватного партнерства щодо об’єктів, які належать до комунальної власності територіальної громади

м. Красилова, від 01.03.2017 року, згідно з яким, ТОВ „Орбіта Інвест” визначено переможцем конкурсу із визначення приватного партнера для здійснення державно-приватного партнерства – будівництва багатоквартирного житлового будинку по вул. Центральна, 33 в м. Красилів. На виконання вимог чинного законодавства, виконкомом затверджено зазначений протокол конкурсної комісії.  

У зв’язку із наближенням Великодніх свят, виконавчим комітетом прийнято рішення, яким оголошено загальноміську акцію „Прикрасимо Великоднє дерево”, в рамках якої запропоновано красилівчанам виготовити декоративні писанки, передбачивши можливість їх закріплення на декоративному металевому дереві, яке встановлене в центральній частині міста.

Під час засідання, члени виконкому погодили технічні умови на водопостачання та водовідведення магазинів, розглянули заяву суб’єкта господарювання щодо отримання висновку про можливість розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності на орендованій земельній ділянці, зареєстрували нову редакцію статуту об’єднання співвласників багатоквартирного будинку „Порада” та ін.

Виконавчим комітетом розглянуто заяви жителів міста та прийнято рішення щодо надання дозволу на виготовлення проектної документації для індивідуального опалення квартири, стосовно житлових прав громадян, присвоєння адресних номерів.

На засіданні також було розглянуто протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та накладено на громадянина адміністративне стягнення у вигляді попередження за порушення терміну реєстрації місця проживання.

На виконання повноважень у сфері охорони дитинства, розглянувши подання служби у справах дітей Красилівської райдержадміністрації, виконавчим комітетом надано дозвіл на вчинення правочину стосовно нерухомого майна, право користування яким мають малолітні діти.

На підставі розгляду звернень суб’єктів господарювання, виконавчим комітетом встановлено режим роботи магазину по вул. Воскресенській, 3 „А” та погоджено розміщення торговельного намету (у вигляді кавового стакана) по вул. Ярослава Мудрого (біля автобусної зупинки „Левада”) в м. Красилів.

Традиційно були прийняті рішення щодо надання матеріальної допомоги жителям м. Красилів.

 

16.03.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

16.03.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

16.03.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

16.03.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради


Привітання міського голови із Великоднем
5 хвилин з міським головою (06.03.2018)
5 хвилин з міським головою