Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Засідання » 30.03.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

30.03.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

Виконавчий комітет » Засідання (30.03.2017)

Під час засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Анатолія Жовтана, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста.

Виконкомом розглянуто звернення Красилівського підприємства теплових мереж щодо коригування тарифів на послуги міської лазні та прийнято рішення. Згідно чинного законодавства, інформація про причини коригування тарифу на послуги міської лазні доведена до відома споживачів, шляхом розміщення відповідного повідомлення в газеті „Красилівський вісник” від 16.02.2017 року. Так, скоригований тариф на послуги міської лазні, що надаються Красилівським ПТМ, становитиме:

- для дорослого населення – 73,70 грн. з ПДВ за 1 годину;

- для пенсіонерів, дітей віком до 9-ти років, які користуються пільгами згідно чинного законодавства – 30,0 грн. з ПДВ за 1 годину;

- душова кабіна (сімейна) – 98,0 грн. з ПДВ за 1 годину.

Згідно ст. 32 Закону України „Про житлово-комунальні послуги” скориговані тарифи будуть введені в дію через 15 днів після повідомлення підприємством про це споживачів.

Відповідно до розпорядження голови Красилівської райдержадміністрації від 13.03.2017 року № 66/2017-р „Про припинення опалювального сезону осінньо-зимового періоду 2016/2017 року на території району”, виконкомом прийнято відповідне рішення, яким рекомендовано Красилівському підприємству теплових мереж закінчити опалювальний сезон осінньо-зимового періоду 2016-2017 року з 01 квітня 2017 року  за умови, якщо протягом трьох діб середньодобова температура перевищуватиме плюс 8 градусів.

В ході засідання членами виконкому прийнято рішення, яким затверджено зведені кошторисні розрахунки вартості капітального ремонту вуличного освітлення в місті.

Відповідно до Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчим комітетом затверджено план роботи виконавчого комітету міської ради на другий квартал 2017 року.

Членами виконавчого комітету розглянуто заяви жителів міста та прийняті рішення в галузі будівництва, щодо надання дозволів на виготовлення проектної документації для індивідуального опалення квартир, присвоєння і зміни адресних номерів, стосовно житлових прав громадян (зняття з квартирного обліку, взяття на квартирний облік, внесення змін в облікові справи громадян, продовження терміну тимчасового проживання тощо), щодо надання в погодинну оренду приміщення міської комунальної власності, проведення інвентаризації житлового фонду міста та ін.

На засіданні виконкому також розглянуто три протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені ч. 1 ст. 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та накладено на громадян адміністративні стягнення у вигляді попередження за порушення термінів реєстрації місця проживання.

На виконання повноважень у сфері охорони дитинства, розглянувши подання служби у справах дітей Красилівської райдержадміністрації, виконавчим комітетом надано дозвіл на вчинення правочину стосовно житлового приміщення, право користування яким мають малолітні діти.

Виконкомом розглянуто звернення Красилівської центральної районної лікарні щодо безкоштовного харчування дітей на молочній кухні та затверджено список дітей перших двох років життя із малозабезпечених сімей, які проживають на території

м. Красилів та підлягають безкоштовному харчуванню на дитячій молочній кухні в першому півріччі 2017 року.

За результатами розгляду звернень фізичних осіб-підприємців, виконавчим комітетом погоджено розміщення дитячих електромобілів на площі Незалежності (між Красилівським районним будинком творчості дітей та юнацтва і приміщенням кінотеатру „Случ”) з 03.04.2017 року до 01.10.2017 року та торговельного намету по вул. Центральна (навпроти Красилівського НВК „Гімназія та ЗОШ І ступеня”) з 01.04.2017 року до 01.04.2019 року.

Традиційно були прийняті рішення щодо надання матеріальної допомоги жителям м. Красилів.

 

30.03.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

30.03.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради


Привітання міського голови із Великоднем
5 хвилин з міським головою (06.03.2018)
5 хвилин з міським головою