Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Засідання » 11.04.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

11.04.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

Виконавчий комітет » Засідання (11.04.2017)

На черговому засіданні виконавчого комітету Красилівської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Анатолія Жовтана, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста.

Згідно плану роботи виконавчого комітету міської ради на другий квартал 2017 року, члени виконкому розглянули питання про хід виконання бюджету міста за перший квартал 2017 року. Було проінформовано, що за перший квартал 2017 року до загального фонду бюджету міста мобілізовано 9833,7 тис. грн., що складає 111,64% до затверджених призначень, а до спеціального фонду надійшло 892,5 тис. грн., що складає 291,62% до затверджених призначень. Найбільш значні надходження серед доходів загального фонду зафіксовані по земельному податку з юридичних осіб (2335,8 тис. грн.), єдиному податку з фізичних осіб (1392,3 тис. грн.) та орендній платі з юридичних осіб (1238,5 тис. грн.). Значне перевиконання за доходами спеціального фонду зафіксоване у зв’язку з надходженням до цільового фонду розвитку соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста гарантійних внесків за участь у конкурсі з визначення приватного партнера для здійснення житлового будівництва (500,0 тис. грн.). Враховуючи, що на початку квітня ці кошти були повернені учасникам конкурсу, реальні доходи спеціального фонду міського бюджету за перший квартал поточного року склали 392,5 тис. грн. або 128,25% до затверджених призначень. Протягом січня-березня 2017 року з районного бюджету перераховано міському бюджету іншу дотацію в сумі 3120,0 тис. грн.

Відповідно до податкових надходжень та згідно запланованих показників проводилося фінансування видаткової частини бюджету. Видаткова частина загального фонду міського бюджету за перший квартал 2017 року профінансована на 66,09 %. План за вказаний період, з урахуванням внесених змін, складає 7451,2 тис. грн., профінансовано – 4924,9 тис. грн. Видаткова частина спеціального фонду міського бюджету за три місяці 2017 року виконана на 13,26 %.

Наступним плановим питанням порядку денного, яке розглядалось, було  обговорення проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Красилова на 2017 рік. За результатами розгляду основних напрямків Програми, члени виконкому схвалили та рекомендували міські раді затвердити її.

На виконання Плану діяльності виконавчого комітету міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік, з метою раціонального і економного використання питної води населенням, підприємствами, організаціями та установами міста, визначення обсягів постачання питної води у разі відсутності або тимчасової несправності засобів обліку споживання питної води, виконавчим комітетом затверджено норми споживання питної води для фізичних та юридичних осіб, які користуються послугами Красилівського ПВКГ, на 2017-2019 роки.

Для задоволення потреб у пасажирських перевезеннях до міського кладовища в Поминальну неділю, виконавчим комітетом прийнято рішення, яким доручено перевізнику – Красилівській житлово-експлуатаційній конторі організувати додаткові пасажирські перевезення в місті (з центру міста до кладовища) у Поминальний день 23 квітня 2017 року з 09.00 год. до 15.00 год.

На виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади в галузі оборонної роботи та відповідно до розпорядження голови Красилівської райдержадміністрації від 22.03.2017 року № 78/2017-р „Про організацію в районі чергового призову громадян України на строкову військову службу у 2017 році”, виконкомом прийнято рішення про організацію та забезпечення в місті чергового призову громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України у квітні-травні 2017 року.

Рішенням виконавчого комітету взято до відома повідомлення Парафії Пресвятого Серця Ісуса Римсько-Католицької Церкви у м. Красилів щодо проведення 16 квітня 2017 року о 01-00 годині хресної ходи в честь Воскресіння Господнього вулицями м. Красилів, а саме: вул. Центральна,

пл. Незалежності, вул. М. Грушевського, вул. Степана Хотовицького,

вул. Центральна.

В ході засідання виконкомом внесено зміни в деякі рішення з питань благоустрою та санітарної очистки міста.

Членами виконавчого комітету розглянуто заяви фізичних і юридичних осіб та прийняті рішення в сфері благоустрою, щодо надання дозволу на виготовлення проектної документації для індивідуального опалення квартири, стосовно житлових прав громадян (зняття з квартирного обліку, взяття на квартирний облік, внесення змін в облікові справи громадян, продовження терміну тимчасового проживання, надання дозволу на реєстрацію місця проживання в кімнаті гуртожитку), присвоєння адресних номерів об’єктам нерухомого майна, встановлення режиму роботи торговельного об’єкта та ін.

На засіданні також було розглянуто протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені ч. 1 ст. 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та накладено на громадян адміністративні стягнення у вигляді попередження за порушення термінів реєстрації місця проживання.

Виконавчим комітетом, як органом опіки та піклування, надано дозвола на вчинення правочинів стосовно нерухомого майна, право користування яким має малолітня дитина та право власності на яке матиме неповнолітня дитина.

За результатами розгляду звернень фізичних та юридичних осіб щодо підчистки і видалення зелених насаджень на території міста, актів обстежень зелених насаджень, що підлягають видаленню, виконавчим комітетом прийнято відповідне рішення.

Традиційно було прийнято рішення про надання матеріальної допомоги жителям м. Красилів.

 

 

11.04.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

 

11.04.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

 

11.04.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради 

Інтерв'ю з міським головою