Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Засідання » 25.04.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

25.04.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

Виконавчий комітет » Засідання (25.04.2017)

Під час засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Анатолія Жовтана, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста.

Відповідно до плану роботи виконавчого комітету міської ради на ІІ квартал 2017 року, члени виконкому заслухали інформацію про стан розгляду звернень громадян в Красилівській міській раді, що надійшли за перший квартал 2017 року, та прийняли відповідне рішення (детальна інформація про стан розгляду звернень громадян буде розміщена в газеті „Красилівський вісник” та на веб-сайті Красилівської міської ради).

Наступним плановим питанням порядку денного було питання про дебіторську та кредиторську заборгованість міських комунальних підприємств за перший квартал 2017 року. Було відмічено, що загальний обсяг дебіторської заборгованості Красилівського підприємства водопровідно-каналізаційного господарства, Красилівського підприємства теплових мереж та Красилівської житлово-експлуатаційної контори станом на 01.04.2017 року становить 3423,5 тис. грн. (на 01.01.2017 року – 2564,3 тис. грн.), розмір кредиторської заборгованості – 2983,9 тис. грн. (на 01.01.2017 року – 2418,6 тис. грн.). Під час розгляду даного питання, також було заслухано керівників зазначених підприємств.

З метою забезпечення беззбиткової діяльності Красилівської житлово-експлуатаційної контори, своєчасного надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, приведення тарифів на зазначені послуги до економічно обґрунтованого розміру, у зв’язку із зростанням мінімальної заробітної плати, вартості матеріалів та енергоносіїв, виконавчим комітетом міської ради прийнято рішення про затвердження перерахованих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються Красилівською ЖЕК.

Відповідно до ст. 32 Закону України „Про житлово-комунальні послуги” нові тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій будуть введені в дію через 15 днів після повідомлення підприємством про це споживачів.

Серед планових питань, які розглянув виконавчий комітет, також було питання про відзначення в місті 26 квітня 2017 року 31-ої річниці Чорнобильської катастрофи.   

В ході засідання, виконкомом прийнято рішення, якими створено комісії з приймання-передачі до комунальної власності територіальної громади міста відомчих житлових будинків, а також встановлено розмір плати за відвідування танцювальних гуртків в Красилівському міському будинку культури.

Членами виконавчого комітету розглянуто заяви жителів міста і прийняті рішення щодо надання дозволу на перепоховання, стосовно житлових прав громадян та ін.

На підставі розгляду звернень суб’єктів господарювання, виконавчим комітетом надано дозвіл на розміщення зовнішньої реклами в місті та погоджено розміщення дитячого розважального майданчика (атракціони, надувна гірка, дитяча надувна площадка) на площі Незалежності міста з 22.05.2017 року до 28.05.2017 року.

Виконавчим комітетом також розглянуто питання щодо виконання батьківських обов’язків матір’ю по відношенню до своєї малолітньої дитини та вказано їй на незадовільне виконання батьківських обов’язків, а також надано термін для створення належних умов для виховання і утримання дитини.

За результатами розгляду звернень фізичних осіб щодо підчистки та видалення зелених насаджень на території міста, актів обстежень зелених насаджень, що підлягають видаленню, виконавчим комітетом прийнято відповідне рішення.

Традиційно було прийнято рішення про надання матеріальної допомоги жителям м. Красилів.

 

25.04.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

25.04.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

25.04.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради


Інтерв'ю з міським головою