Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Засідання » 11.05.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

11.05.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

Виконавчий комітет » Засідання (11.05.2017)

    Під час засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Анатолія Жовтана, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста.

    На виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади у сфері освіти та відповідно до розпорядження голови Красилівської райдержадміністрації від 20.04.2017 року № 111/2017-р „Про закріплення територій обслуговування та проведення обліку дітей, яким до 01 вересня поточного року виповнюється 5 років і дітей та підлітків від 6 до 18 років”, виконкомом прийнято рішення про закріплення за загальноосвітніми навчальними закладами міста території обслуговування дітей шкільного віку та створено відповідну робочу групу.

    В ході засідання, виконавчим комітетом міської ради погоджено встановлення тимчасових електричних опор для проведення реконструкції будівлі та план огородження будівельного майданчика, а також надано дозвола на виготовлення проектно-кошторисних документацій на будівництво гаражів по вул. Василя Стуса і підведення каналізаційної мережі до житлових будинків по вулицях Староцерковна та Глінки.

    Відповідно до Порядку державної реєстрації об’єднань співвласників багатоквартирного будинку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.10.2002 року № 1521, виконавчим комітетом міської ради прийнято рішення про реєстрацію об’єднання співвласників багатоквартирного будинку „Довіра 2017” по вул. М. Грушевського, 33 „А” та його статуту.

    Рішенням виконавчого комітету взято до відома повідомлення Об’єднання церков християн віри євангельської п’ятидесятників Хмельницької області щодо встановлення молитовного намету протягом травня-жовтня 2017 року в м. Красилів поблизу магазину „Галант” та на площі Незалежності.

    На підставі розгляду звернень фізичних і юридичних осіб, з метою впорядкування нумерації об’єктів нерухомого майна, що розташовані в м. Красилів, виконавчим комітетом прийнято рішення про присвоєння адресних номерів.

    Виконавчим комітетом розглянуто заяви жителів міста і прийнято рішення, якими надано дозвіл на виготовлення проектної документації для індивідуального опалення квартири та дозвіл на розміщення зовнішньої реклами в місті.

    На виконання повноважень в сфері охорони дитинства, розглянувши подання служби у справах дітей Красилівської райдержадміністрації, виконавчим комітетом надано дозвіл на вчинення правочину стосовно нерухомого майна, право користування яким має малолітня дитина.

    За результатами розгляду звернень фізичних і юридичних осіб щодо підчистки та видалення зелених насаджень на території міста, актів обстежень зелених насаджень, що підлягають видаленню, виконавчим комітетом прийнято відповідне рішення.

    Традиційно було прийнято рішення про надання матеріальної допомоги жителям м. Красилів.

 

11.05.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

11.05.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

11.05.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради


Інтерв'ю з міським головою