Мобільний телефон міської ради - 0970982508 16 серпня 2018 року о 14-00 год. відбудеться засідання виконавчого комітету Красилівської міської радиРеєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Засідання » 25.05.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

25.05.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

Виконавчий комітет » Засідання (25.05.2017)

Під час засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Анатолія Жовтана, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста.

Відповідно до плану роботи виконавчого комітету міської ради на другий квартал 2017 року, члени виконкому розглянули питання про підготовку Красилівської комунальної аварійно-рятувальної служби на водних об’єктах до купального сезону 2017 року та прийняли відповідне рішення. В ході засідання відмічено, що з метою вирішення проблеми безпеки життєдіяльності населення під час перебування на водоймі „Левада”, Красилівською КАРС ВО проведені наступні заходи: впорядковано територію аварійно-рятувальної станції на водних об’єктах; очищено акваторію пляжу від водоростей та сторонніх предметів; проведено поточний ремонт громадської вбиральні, поновлено пісок на пляжі, проведено проміри глибин дна пляжу та ін. Крім того, з метою запобігання трагічним випадкам на водоймі „Левада” протягом купального сезону 2017 року, міською радою укладено відповідну угоду з Аварійно-рятувальним загоном спеціального призначення Головного управління ДСНС України в Хмельницькій області.

На засіданні члени виконкому розглянули ще одне планове питання порядку денного, яке стосувалось відзначення в місті Міжнародного дня захисту дітей.

У зв’язку із завершенням навчального року та проведенням свята останнього дзвоника у загальноосвітніх школах і дошкільних навчальних закладах міста, виконавчим комітетом прийнято рішення про вручення випускникам пам’ятних і солодких подарунків.

За результатами розгляду звернення юридичної особи, виконавчим комітетом встановлено ТОВ „Енергосервісна компанія „Еко-Ідея” тариф з виробництва та постачання теплової енергії для бюджетних установ та інших споживачів у розмірі 1250,0 грн. без ПДВ за 1 Гкал. Згідно чинного законодавства, зазначений тариф буде введений в дію через 15 днів після повідомлення суб’єктом господарювання про це споживачів.

Рішенням виконавчого комітету взято до відома повідомлення Християнської церкви „Голос вічної любові” щодо проведення 11 червня 2017 року з 12-00 до 13-00 години в м. Красилів ходи родин „Щаслива родина – сильна країна” (місце формування колони – Красилівський міський будинок культури; напрям руху колони – площа Незалежності).

В ході засідання розглянуто протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені ч. 1 ст. 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та накладено на громадян адміністративні стягнення у вигляді попереджень за порушення термінів реєстрації місця проживання.

Члени виконавчого комітету також розглянули заяви жителів міста та прийняли рішення щодо надання дозволу на виготовлення проектної документації для індивідуального опалення квартири, щодо зміни адресного номера об’єкта нерухомого майна, стосовно житлових прав громадян (зняття з квартирного обліку, внесення змін в облікові справи громадян, продовження терміну тимчасового проживання) .

Виконкомом розглянуто звернення Красилівської центральної районної лікарні щодо безкоштовного харчування дітей на молочній кухні та затверджено список дітей перших двох років життя із малозабезпечених сімей, які проживають на території м. Красилів та підлягають безкоштовному харчуванню на дитячій молочній кухні в першому півріччі 2017 року.

На засіданні виконкому прийнято рішення про внесення змін до договору оренди нерухомого майна міської комунальної власності, встановлено режим роботи торговельного об’єкта та ін.  

За результатами розгляду звернень фізичних осіб щодо підчистки та видалення зелених насаджень на території міста, актів обстежень зелених насаджень, що підлягають видаленню, виконавчим комітетом прийнято відповідне рішення.

Традиційно було прийнято рішення про надання матеріальної допомоги жителям м. Красилів.

 

25.05.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

25.05.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради


Інтерв'ю з міським головою