Мобільний телефон міської ради - 0970982508 16 серпня 2018 року о 14-00 год. відбудеться засідання виконавчого комітету Красилівської міської радиРеєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Засідання » 08.06.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

08.06.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

Виконавчий комітет » Засідання (08.06.2017)

Під час засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Анатолія Жовтана, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста.

Відповідно до плану роботи виконавчого комітету міської ради, розглянуто питання про підготовку дошкільних навчальних закладів міста до початку нового навчального року. З метою забезпечення належної підготовки дитячих садочків міста до нового навчального року, виконкомом затверджено перелік ремонтних робіт та заходів.

В ході засідання членами виконкому прийнято рішення, якими затверджено зведений кошторисний розрахунок вартості капітального ремонту другого поверху міського сервісного центру по вул. М. Грушевського, 64 „А” в

м. Красилів, внесено зміни до тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для багатоквартирних житлових будинків по вул. Центральна, 9 і вул. Ярослава Мудрого, 1 в м. Красилів та ін.

Рішенням виконавчого комітету взято до відома повідомлення Парафії Пресвятого Серця Ісуса Римсько-Католицької Церкви у м. Красилів щодо проведення 18 червня 2017 року з 10-00 до 12-00 години святкової ходи в честь Урочистості Пресвятих Тіла і Крові Господніх (Боже Тіло) вулицями міста, а саме: вул. Центральна, пл. Незалежності, вул. М. Грушевського, вул. Ціолковського, вул. Булаєнка, вул. Василя Стуса, вул. Центральна.

Членами виконавчого комітету розглянуто заяви жителів міста та прийняті рішення в галузі будівництва, щодо зміни адресного номера земельної ділянки, стосовно житлових прав громадян (зняття з квартирного обліку, внесення змін в облікові справи громадян, продовження терміну тимчасового проживання тощо) та ін.

Виконавчим комітетом також розглянуто питання щодо виконання батьківських обов’язків батьком по відношенню до свого неповнолітнього сина та вказано йому на незадовільне виконання батьківських обов’язків, а також надано термін для створення належних умов для виховання й утримання дитини.

На виконання повноважень у сфері охорони дитинства, розглянувши подання служби у справах дітей Красилівської райдержадміністрації, виконавчим комітетом надано дозвіл на вчинення правочину стосовно нерухомого майна, право користування яким мають неповнолітні діти.

На підставі розгляду звернень суб’єктів господарювання, виконавчим комітетом встановлено режим роботи торговельного відділу „Мобільний зв’язок”, розташованого в орендованому приміщенні магазину „МТС” по вул. М. Грушевського, 82 „А”/11 та погоджено проведення виступів реперів у Красилівському міському будинку культури.

За результатами розгляду звернень фізичних осіб щодо підчистки та видалення зелених насаджень на території міста, актів обстежень зелених насаджень, що підлягають видаленню, виконавчим комітетом прийнято відповідне рішення.

Традиційно були прийняті рішення про надання матеріальної допомоги жителям м. Красилів.

 

08.06.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

08.06.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

Інтерв'ю з міським головою