Мобільний телефон міської ради - 0970982508 27 вересня 2018 року о 14-00 год. відбудеться засідання виконавчого комітету міської радиРеєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Засідання » 05.07.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

05.07.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

Виконавчий комітет » Засідання (05.07.2017)

05 липня виконавчий комітет Красилівської міської ради під головуванням міського голови Анатолія Жовтана провів своє чергове засідання.  До порядку денного засідання було включено 17 питань, які стосуються різних сфер життєдіяльності міста.

Виконавчий комітет розглянув та прийняв рішення щодо проведення 07 липня 2017 року в урочищі ,,Левада’’ фольклорного дійства ,,Ой на Івана та на Купала’’, яким передбачив організацію заходів з підготовки та проведення свята.

У зв’язку із призначенням 03.07.2017 року Слободянюк М.О. на посаду першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та Федонюка О.І. на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, були внесені зміни до рішення виконавчого комітету Красилівської міської ради від 21 січня 2011 року  № 65 ,,Про створення  громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті міської ради’’.

З метою забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення міста, виконавчий комітет прийняв рішення щодо проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих та негабаритних побутових відходів (крім токсичних і особливо небезпечних) з території м. Красилів та створив комісію по визначенню виконавця цих послуг.

Розглянувши звернення Красилівської ЖЕК, виконавчий комітет скоригував тарифи на ритуальні послуги послуги, що надаються Красилівською житлово-експлуатаційною конторою.

Також, виконкомом затверджений зведений кошторисний розрахунок вартості ремонту прилеглої території до міського будинку культури.

Крім того, члени виконкому розглянули звернення фізичних і юридичних осіб та прийняли рішення щодо надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами, виготовлення проектної документації для індивідуального опалення квартири, розміщення дитячих атракціонів на території міста, тимчасового встановлення торговельних наметів в урочищі ,,Левада’’ під час святкування свята Івана Купала, проведення вистав цирку-шапіто, а також стосовно житлових прав громадян (надання дозволу на реєстрацію місця проживання, зміну номера квартири, зняття громадян із квартирного обліку) та ін.

Традиційно були прийняті рішення про надання матеріальної допомоги жителям м. Красилів, в тому числі: особам, які брали участь в антитерористичній операції на території України та особам, які перебувають на військовій службі у Збройних силах України за контрактом.

 

05.07.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради
05.07.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

Святкування Дня міста Красилів