Мобільний телефон міської ради - 0970982508 25 жовтня 2018 року о 14-00 відбудеться засідання виконавчого комітету Красилівської міської радиРеєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Засідання » 20.07.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

20.07.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

Виконавчий комітет » Засідання (20.07.2017)

Під час засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Анатолія Жовтана, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста.

Відповідно до плану роботи виконавчого комітету міської ради на третій квартал 2017 року, члени виконкому обговорили питання про стан розгляду звернень громадян в Красилівській міській раді, що надійшли за перше півріччя 2017 року, та прийняли відповідне рішення (детальна інформація про стан розгляду звернень громадян буде розміщена в газеті „Красилівський вісник” і на веб-сайті Красилівської міської ради).

В ході засідання члени виконкому розглянули ще одне планове питання порядку денного, яке стосувалось дебіторської та кредиторської заборгованості Красилівського підприємства водопровідно-каналізаційного господарства, Красилівського підприємства теплових мереж та Красилівської житлово-експлуатаційної контори за другий квартал 2017 року. Заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради О. Федонюком було відмічено, що загальний обсяг дебіторської заборгованості комунальних підприємств міста, станом на 01.07.2017 року, становить 2504,8 тис. грн. (на 01.04.2017 року –  3423,5 тис. грн.), розмір кредиторської заборгованості – 2990,6 тис. грн. (на 01.04.2017 року –  2983,9 тис. грн.). Під час розгляду даного питання, також було заслухано представників зазначених комунальних підприємств.

Серед планових питань, які розглянув виконавчий комітет, також було питання про хід виконання бюджету міста за перше півріччя 2017 року. Було проінформовано, що за перше півріччя 2017 року до загального фонду бюджету міста мобілізовано 17427,3 тис. грн., що складає 109,2 % до затверджених призначень, а до спеціального фонду надійшло 2254,4 тис. грн., що складає 194,75 % до затверджених призначень. Найбільш значне перевиконання серед доходів загального фонду зафіксоване по земельному податку з юридичних осіб (511,3 тис. грн.) та акцизному податку з ввезеного на митну територію України пального (241,2 тис. грн.). Значне перевиконання за доходами спеціального фонду зафіксоване у зв’язку з надходженням коштів від продажу недіючого приміщення будинку культури по вул. Центральна, 3 (988,1 тис. грн.). Протягом шести місяців 2017 року з районного бюджету перераховано міському бюджету іншу додаткову дотацію в сумі 6175,4 тис. грн.

Відповідно до податкових надходжень та згідно запланованих показників проводилося фінансування видаткової частини бюджету. Видаткова частина загального фонду міського бюджету за перше півріччя 2017 року профінансована на 83,81 %. План за вказаний період, з урахуванням внесених змін, складає 15485,9 тис. грн., профінансовано – 12992,0 тис. грн. Видаткова частина спеціального фонду міського бюджету за вказаний період виконана на 23,44 %. Під час обговорення питання членів виконкому було ознайомлено із видатками загального та спеціального фондів міського бюджету за вказаний період.

          За результатами розгляду звернень Красилівської ЖЕК щодо затвердження перерахованих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються зазначеним підприємством, виконкомом внесено зміни до тарифів для багатоквартирних житлових будинків по вул. М. Грушевського, 84 і вул. Михайлівська, 18 в м. Красилів.

Членами виконавчого комітету розглянуто заяви жителів міста та прийнято рішення щодо надання дозволу на виготовлення проектної документації для індивідуального опалення квартир, зміни адресного номера житлового будинку та земельних ділянок, стосовно житлових прав громадян (зняття з квартирного обліку, внесення змін в облікові справи громадян, взяття на квартирний облік) та ін.

В ході засідання члени виконкому затвердили зведений розрахунок вартості капітального ремонту тротуару по вул. Перемоги в м. Красилів, а також внесли зміни до Положення про порядок набору дітей до дошкільних навчальних закладів міста Красилів, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 09.09.2010 року № 1844.

Виконавчим комітетом розглянуто протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та накладено на громадянина адміністративне стягнення у вигляді штрафу за порушення термінів реєстрації місця проживання.

На виконання повноважень у сфері охорони дитинства, розглянувши подання служби у справах дітей Красилівської райдержадміністрації, виконавчим комітетом надано дозволи на вчинення правочинів стосовно нерухомого майна, право користування яким має малолітня дитина та право власності на яке матиме неповнолітня дитина.

Традиційно були прийняті рішення, якими надано матеріальну допомогу жителям м. Красилів.

 

20.07.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

20.07.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради


 

Святкування Дня міста Красилів