Мобільний телефон міської ради - 0970982508 24 січня 2018 року о 14:00 год. відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради1 лютого 2018 року о 14:00 год. відбудеться чегове зсідання 18-ї сесії Красилівської міської радиРеєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Засідання » 03.08.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

03.08.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

Виконавчий комітет » Засідання (03.08.2017)

На черговому засіданні виконавчого комітету Красилівської міської ради, яке пройшло під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Марини Слободянюк, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста.

За результатами розгляду звернення Красилівської ЖЕК щодо затвердження перерахованих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються зазначеним підприємством, виконкомом внесено зміни до тарифу для багатоквартирного житлового будинку по вул. Ярослава Мудрого, 1 в м. Красилів.

В ході засідання члени виконкому затвердили зведені кошторисні розрахунки вартості капітального ремонту тротуару по вул. М. Грушевського.

На виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади в галузі оборонної роботи та відповідно до розпорядження першого заступника голови Красилівської райдержадміністрації від 20.07.2017 року № 205/2017-р „Про організацію в районі у серпні 2017 року призову громадян України на строкову військову службу до Національної гвардії України”, виконкомом прийнято рішення про організацію та забезпечення в місті проведення у серпні 2017 року призову на строкову військову службу до Національної гвардії України громадян України чоловічої статі 1990-1997 років народження.

Членами виконавчого комітету розглянуто заяви жителів міста та прийнято рішення щодо зміни адресних номерів житлових будинків та земельних ділянок, стосовно житлових прав громадян (зняття з квартирного обліку, внесення змін в облікові справи громадян) та ін.

Виконавчим комітетом також розглянуто питання щодо виконання батьківських обов’язків матір’ю по відношенню до своєї малолітньої дитини та вказано їй на незадовільне виконання батьківських обов’язків, а також надано термін для створення належних умов для виховання і утримання дитини.

На виконання повноважень у сфері охорони дитинства, розглянувши подання служби у справах дітей Красилівської райдержадміністрації, виконавчим комітетом надано дозвіл на вчинення правочину стосовно нерухомого майна, право користування яким має малолітня дитина.

За результатами розгляду звернень фізичних і юридичних осіб щодо підчистки та видалення зелених насаджень на території міста, актів обстежень зелених насаджень, що підлягають видаленню, виконавчим комітетом прийнято відповідне рішення.

На засіданні виконкому також було прийнято рішення про надання матеріальної допомоги жителям м. Красилів.

 

03.08.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

03.08.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради