Мобільний телефон міської ради - 0970982508 16 листопада 2018 року о 10-00 год. відбудеться позачергове засідання 15-ої сесії Красилівської міської ради16 листопада 2018 року о 10-00 год. відбудеться позачергове засідання 15-ої сесії Красилівської міської радиРеєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Засідання » 16.08.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

16.08.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

Виконавчий комітет » Засідання (16.08.2017)

Під час засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Анатолія Жовтана, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста.

Згідно плану роботи виконавчого комітету міської ради на третій квартал 2017 року, виконавчим комітетом заслухано інформацію щодо підготовки дошкільних навчальних закладів міста до початку нового навчального року. Було відмічено, що дошкільними навчальними закладами міста проведено ряд робіт щодо підготовки до початку 2017-2018 навчального року, а саме: проведено поточні ремонти групових кімнат, спортивних, музичних залів та коридорів, приміщень харчоблоків, пралень та овочесховищ, в деяких групах замінено лінолеум, двері, сантехніку та облицювальну плитку, придбано меблі, іграшки, посуд, впорядковано території садочків. За результатами розгляду зазначеного питання, члени виконкому визнали підготовку дошкільних навчальних закладів міста до нового навчального року задовільною.  

Ще одним із планових питань порядку денного було питання щодо відзначення в місті Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці проголошення незалежності України.

За результатами розгляду звернення Красилівської ЖЕК щодо затвердження перерахованих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються зазначеним підприємством, виконкомом внесено зміни до тарифу для багатоквартирного житлового будинку по вул. Василя Стуса, 2 „А” в м. Красилів.

З метою забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення міста, виконавчим комітетом прийнято рішення про проведення повторного конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих та негабаритних побутових відходів (крім токсичних і особливо небезпечних) з території м. Красилів.

В ході засідання члени виконкому розглянули ще одне планове питання порядку денного, яке стосувалось обліку дітей шкільного та дошкільного віку на території м. Красилів. З нагоди початку нового 2017-2018 навчального року, виконавчим комітетом прийнято рішення про вручення першокласникам загальноосвітніх шкіл міста пам’ятних подарунків під час відзначення 01 вересня 2017 року Дня знань.

Рішенням виконавчого комітету взято до відома повідомлення релігійної організації „Харизматична релігійна громада Повного Євангелія „Відродження” у місті Красилові Хмельницької області” щодо проведення 18 серпня 2017 року з 20-00 до 22-00 години мирного зібрання у формі євангелізації із встановленням інформаційного намету на площі Незалежності в м. Красилів.

Виконкомом погоджено релігійній організації „Хмельницьке обласне об’єднання української церкви християн віри євангельської” проведення 17-20 серпня 2017 року безкоштовного дитячого християнського майданчика „Територія дружби” на території Красилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 в рамках заходів, присвячених святкуванню 500-річчя Реформації.

Членами виконавчого комітету розглянуто заяви жителів міста та прийнято рішення стосовно житлових прав громадян (зняття з квартирного обліку, внесення змін у списки громадян, які перебувають на квартобліку, продовження терміну тимчасового проживання), щодо присвоєння та зміни адресних номерів житлових будинків і земельних ділянок та ін.

За результатами розгляду звернень фізичних осіб щодо підчистки та видалення зелених насаджень на території міста, актів обстежень зелених насаджень, що підлягають видаленню, виконавчим комітетом прийнято відповідне рішення. Також виконкомом надано дозвіл Красилівському ПТМ на порушення об’єкта благоустрою шляхом проведення земляних робіт, у зв’язку з реконструкцією нежитлової будівлі котельні під спортивно-реабілітаційний центр з добудовою по вул. Партизанській, 3 в місті.

Традиційно були прийняті рішення, якими надано матеріальну допомогу жителям м. Красилів.

 

16.08.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради
16.08.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради