Мобільний телефон міської ради - 0970982508 24 січня 2018 року о 14:00 год. відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради1 лютого 2018 року о 14:00 год. відбудеться чегове зсідання 18-ї сесії Красилівської міської радиРеєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Засідання » 05.09.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

05.09.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

Виконавчий комітет » Засідання (05.09.2017)

Під час засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Анатолія Жовтана, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста.

Згідно плану роботи виконавчого комітету міської ради на третій квартал 2017 року, члени виконкому обговорили питання про відзначення Дня міста – 573-ї річниці з часу першої писемної згадки про Красилів і затвердили план святкових заходів на 10 вересня 2017 року. Також члени виконавчого комітету підвели підсумки загальноміського конкурсу до Дня міста, який був оголошений рішенням виконкому від 16.03.2017 року № 592, та визначили переможців в наступних номінаціях:

- „Найкраща прибудинкова територія”:

- багатоквартирний житловий будинок № 5 (1 під’їзд) по вул. Лермонтова;

- багатоквартирний житловий будинок № 84 (1 під’їзд) по вул. М. Грушевського;

- об’єднання співвласників багатоквартирного житлового будинку „Ярослава Мудрого 11” по вул. Ярослава Мудрого 11.

„Найкраща територія біля садиби”:

- житловий будинок № 33/2 по вул. Щаслива.

„Найкраща територія біля навчального закладу”:

- дошкільний навчальний заклад № 4 „Сонечко” Красилівської міської ради хмельницької області.

„Найкраща територія біля підприємства, установи та організації (магазину)”:

- магазин „Майстерня меблів”, вул. І. Франка, 19, ФОП Присяжнюк Геннадій Григорович.

Результати загальноміського конкурсу до Дня міста будуть також опубліковані в засобах масової інформації, а переможці отримають подарунки.

На виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади в галузі оборонної роботи та відповідно до розпорядження голови Красилівської райдержадміністрації від 19.08.2017 року № 229/2017-р „Про організацію в районі чергового призову громадян України на строкову військову службу у 2017 році”, виконкомом прийнято рішення про організацію та забезпечення в місті проведення у жовтні-листопаді 2017 року призову на строкову військову службу до лав Збройних Сил України громадян України чоловічої статі 1990-1997 років народження, яким до дня відправки у військові частини виповнилося 20 років та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права звільнення або відстрочки від призову на строкову військову службу.

Члени виконавчого комітету міської ради внесли зміни до Плану діяльності виконавчого комітету Красилівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік, затвердженого рішенням виконкому від 13.12.2016 року № 477, передбачивши прийняття в ІІ півріччі 2017 року рішення про затвердження калькуляції на розробку і видачу технічних умов на водопостачання та водовідведення для фізичних осіб та інших споживачів, з метою приведення чинної калькуляції до економічно обґрунтованого рівня.

Виконком розглянув рекомендації адміністративної колегії Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 14.07.2017 року № 17/119-рк/к про припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції (щодо режиму роботи об’єктів торгівлі) та прийняв відповідне рішення.

В ході засідання члени виконкому створили комісію по обстеженню квартири, з метою встановлення її відповідності санітарним і технічним вимогам та визнання непридатною для проживання, затвердили зведені кошторисні розрахунки вартості капітального ремонту тротуару по вул. М. Грушевського та ін.

Членами виконавчого комітету розглянуто заяви жителів міста та прийнято рішення щодо надання дозволу на виготовлення проектної документації для індивідуального опалення квартири, присвоєння та зміни адресних номерів житловим будинкам і земельним ділянкам, стосовно житлових прав громадян (взяття на квартирний облік) та ін.

На виконання повноважень у сфері охорони дитинства, розглянувши подання служби у справах дітей Красилівської райдержадміністрації, виконавчим комітетом надано дозвіл на вчинення правочину стосовно житлового приміщення, право користування яким має малолітня дитина.

На підставі розгляду звернень суб’єктів господарювання, виконавчим комітетом розірвано договір на користування місцями розташування рекламних засобів у місті, погоджено розміщення 7D кінотеатру, атракціону „Рибалочка”, торгівлю повітряними кульками та сувенірами на площі Незалежності під час святкування Дня міста.

Традиційно були прийняті рішення про надання матеріальної допомоги жителям м. Красилів.

 

05.09.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

05.09.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради