Мобільний телефон міської ради - 0970982508 21 грудня 2018 року о 13:00 год. відбудеться чергове засідання 17-ї сесії Красилівської міської радиРеєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Засідання » 21.09.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

21.09.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

Виконавчий комітет » Засідання (22.09.2017)

Під час засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Анатолія Жовтана, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста.

Виконавчим комітетом міської ради погоджено представникам церков різних конфесій м. Красилів проведення 01 жовтня 2017 року на площі Незалежності міста свята Подяки, в ході якого заплановано проведення святкового концерту, кулінарних пригощень від церков та безкоштовних дитячих розваг.

 За результатами розгляду звернення Красилівської ЖЕК щодо затвердження перерахованих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються зазначеним підприємством, виконкомом внесено зміни до тарифів для багатоквартирних житлових будинків по вул. Булаєнка, 2 та Центральна, 29 „В” в м. Красилів.

Членами виконавчого комітету розглянуто заяви жителів міста і прийнято рішення щодо надання дозволів на виготовлення проектної документації на реконструкцію офісного приміщення під житло та виготовлення проектної документації для індивідуального опалення квартир; щодо присвоєння та зміни адресних номерів житлових будинків і земельних ділянок; стосовно продовження терміну тимчасового проживання у жилих приміщеннях міської комунальної власності та ін.

На виконання рішення міської ради від 20.09.2017 року № 14 „Про надання згоди на прийняття в комунальну власність територіальної громади

м. Красилів квартири № 78 в житловому будинку № 129 по вул. М. Грушевського”, виконавчим комітетом створено відповідну комісію.

В ході засідання члени виконкому прийняли рішення, якими оголосили конкурс на право погодинної оренди міського комунального майна, погодили розміщення торговельного намету у вигляді кавового стакана по вул. Ціолковського (біля магазину „М’ясна лавка”), надали дозвіл на порушення об’єкта благоустрою в місті та ін.

На виконання повноважень у сфері охорони дитинства, розглянувши подання служби у справах дітей Красилівської райдержадміністрації, виконавчим комітетом надано дозвола на вчинення правочинів стосовно нерухомого майна, право власності на яке та право користування яким мають діти.

Виконкомом розглянуто звернення Красилівської центральної районної лікарні щодо безкоштовного харчування дітей на молочній кухні та затверджено список дітей перших двох років життя із малозабезпечених сімей, які проживають на території м. Красилів та підлягають безкоштовному харчуванню на дитячій молочній кухні в другому півріччі 2017 року.

Рішенням виконавчого комітету взято до відома повідомлення Красилівської районної організації Політичної партії „Об’єднання „САМОПОМІЧ” про встановлення інформаційного намету в м. Красилів на площі Незалежності з 21.09.2017 року до 27.10.2017 року.

Традиційно були прийняті рішення, якими надано матеріальну допомогу жителям м. Красилів.

 

21.09.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

 

21.09.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради