Мобільний телефон міської ради - 0970982508 24 січня 2018 року о 14:00 год. відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради1 лютого 2018 року о 14:00 год. відбудеться чегове зсідання 18-ї сесії Красилівської міської радиРеєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Засідання » 19.10.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

19.10.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

Виконавчий комітет » Засідання (19.10.2017)

На черговому засіданні виконавчого комітету Красилівської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Анатолія Жовтана, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста.

Згідно плану роботи виконавчого комітету міської ради на четвертий квартал 2017 року, члени виконкому розглянули питання про хід виконання бюджету міста за дев’ять місяців 2017 року. Було проінформовано, що за дев’ять місяців 2017 року до загального фонду бюджету міста мобілізовано 25713,7 тис. грн., що складає 101,45 % до затверджених призначень, а до спеціального фонду надійшло 3726,8 тис. грн., що складає 76,7 % до затверджених призначень. Найбільш значне перевиконання серед доходів загального фонду зафіксоване по акцизному податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів (116,5 тис. грн.) та орендній платі з юридичних осіб (93,1 тис. грн.). Відмічено, що невиконання зафіксоване лише по платі за надання інших адміністративних послуг (0,2 тис. грн.) та земельному податку з фізичних осіб (15,8 тис. грн.). Протягом січня-вересня 2017 року з районного бюджету перераховано міському бюджету іншу додаткову дотацію в сумі 8798,5 тис. грн.

Зазначено, що відповідно до податкових надходжень та згідно запланованих показників проводилося фінансування видаткової частини бюджету. Видаткова частина загального фонду міського бюджету за дев’ять місяців 2017 року профінансована на 88,14 %. План за вказаний період, з урахуванням внесених змін, складає 23971,8 тис. грн., профінансовано – 21127,9 тис. грн. Видаткова частина спеціального фонду міського бюджету за січень-вересень 2017 року виконана на 41,08 %. В ході обговорення зазначеного питання, членів виконкому було ознайомлено із видатками загального та спеціального фондів міського бюджету за вказаний період.

За результатами розгляду членами виконавчого комітету заяв фізичних осіб, прийняті рішення щодо надання дозволу на виготовлення проектної документації для індивідуального опалення квартири, стосовно житлових прав громадян (зняття з квартирного обліку, внесення змін в облікові справи і списки громадян, які перебувають на квартирному обліку), зміни адресних номерів житлових будинків та земельних ділянок в місті.

На засіданні виконкому також розглянуто протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та накладено на громадянина адміністративне стягнення у вигляді попередження за порушення термінів реєстрації місця проживання.

Рішеннями виконавчого комітету звільнено орендаря комунального майна від сплати орендної плати, у зв’язку із неможливістю використання ним орендованого приміщення, а також уповноважено міського голову на укладення договору на виконання робіт з оцінки об’єкта комунального майна територіальної громади м. Красилів.

На виконання повноважень у сфері охорони дитинства, розглянувши подання служби у справах дітей Красилівської райдержадміністрації, виконавчим комітетом надано дозвіл на вчинення правочину стосовно житлового приміщення, право користування яким має малолітня дитина.

 Виконавчим комітетом погоджено обласній громадській організації „За конкретні справи” проведення 27 жовтня 2017 року з 08-00 до 20-00 години благодійного концерту з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників на площі Незалежності в м. Красилів.

В ході засідання члени виконкому розглянули питання щодо виконання батьківських обов’язків матір’ю по відношенню до своєї малолітньої дитини, вказали на незадовільне виконання батьківських обов’язків, а також надали термін для створення належних умов для виховання і утримання дитини.

Традиційно були прийняті рішення про надання матеріальної допомоги жителям м. Красилів.

 

19.10.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради
19.10.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради