Мобільний телефон міської ради - 0970982508 21 грудня 2018 року о 13:00 год. відбудеться чергове засідання 17-ї сесії Красилівської міської радиРеєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Засідання » 15.11.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

15.11.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

Виконавчий комітет » Засідання (15.11.2017)

Під час засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Анатолія Жовтана, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста.

Згідно Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності” і Порядку пайової участі замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Красилів, затвердженого рішенням Красилівської міської ради від 16.11.2011 року № 8, розглянувши звернення ТОВ „МАНН+ХУММЕЛЬ ФТ Україна”, виконавчий комітет міської ради визначив розмір пайової участі зазначеного підприємства у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.

На виконання Плану діяльності виконавчого комітету міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік, з метою приведення калькуляції на розробку і видачу технічних умов на водопостачання та водовідведення до рівня економічно обґрунтованих витрат, виконкомом затверджено Красилівському ПВКГ нову калькуляцію на розробку і видачу технічних умов на водопостачання та водовідведення для фізичних та юридичних осіб.

З метою забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення міста, виконавчим комітетом введено в дію рішення конкурсної комісії по визначенню виконавця послуг з вивезення твердих та негабаритних побутових відходів (крім токсичних і особливо небезпечних) з території м. Красилів від 13.11.2017 року, яким обрано Красилівську ЖЕК.

В ході засідання члени виконкому погодили технічні умови на водопостачання та водовідведення для приєднання магазину ТОВ „АТБ-маркет” до центральних систем міста через ТОВ „Мега” по вул. Ціолковського, 3 в м. Красилів та розрахунок обсягу заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, що надана населенню Красилівським ПТМ, а також надали дозвола на встановлення тимчасового металевого гаража та виготовлення проектної документації для індивідуального опалення квартири.

За результатами розгляду звернень фізичних і юридичних осіб, виконавчим комітетом прийняті рішення стосовно житлових прав громадян (зняття з квартирного обліку, внесення змін в облікові справи і списки громадян, які перебувають на квартирному обліку) та щодо зміни й присвоєння адресних номерів житловим будинкам і земельним ділянкам в місті.

На виконання повноважень у сфері охорони дитинства, розглянувши подання служби у справах дітей Красилівської райдержадміністрації, виконкомом надано дозвіл на вчинення правочину стосовно нерухомого майна, право користування яким мають малолітні діти.

Традиційно були прийняті рішення, якими надано матеріальну допомогу жителям м. Красилів.

 

15.11.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

15.11.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

15.11.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради