Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Засідання » 21.12.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

21.12.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

Виконавчий комітет » Засідання (21.12.2017)

Під час засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Ніли Островської, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади.

Відповідно до Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, члени виконкому обговорили проект бюджету Красилівської міської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік, розрахований на основі показників, що передбачені Законом України „Про Державний бюджет України на 2018 рік”. Вони також попередньо розглянули і схвалили проекти цільових програм в сфері благоустрою та поводження з твердими побутовими відходами, що будуть діяти у 2018 році на території громади.

Згідно Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконкомом затверджено план роботи виконавчого комітету міської ради на перший квартал 2018 року.

За результатами розгляду звернень фізичних і юридичних осіб, виконавчим комітетом прийняті рішення стосовно житлових прав громадян (зняття з квартирного обліку, внесення змін в облікові справи і списки громадян, які перебувають на квартирному обліку, продовження терміну тимчасового проживання у жилих приміщеннях міської комунальної власності, надання дозволу на реєстрацію місця проживання), щодо зміни й присвоєння адресних номерів житловим будинкам і земельним ділянкам в місті, продовження терміну дії договорів оренди нерухомого майна міської комунальної власності та ін.

На виконання повноважень в сфері охорони дитинства, розглянувши подання служби у справах дітей Красилівської райдержадміністрації, виконавчим комітетом надано дозволи на вчинення правочинів стосовно нерухомого майна, право користування яким мають малолітні діти та право власності на яке матиме малолітня дитина.

Виконавчим комітетом погоджено державному підприємству „Дирекція пересувних циркових колективів України” проведення циркової вистави у Красилівському міському будинку культури 22 грудня 2017 року з 12-00 год. до 16-00 год.

Рішенням виконавчого комітету взято до відома повідомлення релігійної громади церкви християн віри євангельської „Скеля спасіння” щодо проведення 23 грудня 2017 року з 14-00 год. до 19-00 год. мирного масового заходу на пл. Незалежності в м. Красилів.

Виконавчим комітетом, як органом опіки та піклування, за результатами розгляду звернення служби у справах дітей Красилівської райдержадміністрації, прийнято рішення про встановлення опіки над нерухомим майном, що належить дитині, позбавленої батьківського піклування, з метою його збереження.

На підставі розгляду звернень суб’єктів господарювання, виконавчим комітетом встановлено режим роботи магазину „Продукти-1143” (ТОВ „АТБ-Маркет”) по вул. Ціолковського, 3 та погоджено розміщення виїзної торгівлі по вул. Булаєнка (навпроти Автостанції) в м. Красилів.

За результатами розгляду звернень фізичних і юридичних осіб щодо підчистки та видалення зелених насаджень на території міста, актів обстежень зелених насаджень, що підлягають видаленню, виконавчим комітетом прийнято відповідне рішення.

Традиційно були прийняті рішення, якими надано матеріальну допомогу жителям м. Красилів.

 

21.12.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

21.12.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

21.12.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

21.12.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради