Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Оголошення » Повідомлення про проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності

Повідомлення про проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності

Оголошення (22.12.2016)

1. Дата, час і місце проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення оцінки комунального майна: 12 січня 2017 р., о 10 год. 00 хв., м. Красилів, пл. Незалежності, 2, каб. № 104 (адмінбудинок).

2. Інформація про об’єкти оцінки:

2.1. Приміщення в дошкільному навчальному закладі № 1 „Веселка” Красилівської міської ради Хмельницької області площею 12,8 кв. м по вул. М. Грушевського, 55 в м. Красилів; мета проведення оцінки: надання в оренду.

2.2. Приміщення в Красилівському міському будинку культури площею 41,6 кв. м по вул. М. Грушевського, 189 в м. Красилів; мета проведення оцінки: продовження терміну дії договору оренди.

2.3. Нежитлова будівля будинку культури по вул. Центральна, 3 в м. Красилів; мета оцінки: продаж майна. 

3. Кінцевий термін подання документів: 04 січня 2017 р.

4. Перелік підтвердних документів, які подаються на розгляд комісії:

- заява на участь у конкурсі за встановленою формою;

- інформація про кількість звітів про оцінку майна, які на час проведення конкурсу складені претендентом на виконання договорів про проведення оцінки майна, укладених з органами приватизації та іншими замовниками, за підсумками попередніх конкурсів;

- інформація про претендента за встановленою формою;

5. Вимоги до претендентів для участі в конкурсі визначені розділом ІІІ Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 31.12.2015 року № 2075.

6. Замовник робіт з оцінки – Красилівська міська рада Хмельницької області (код ЄДРПОУ 04060737, пл. Незалежності, 2, м. Красилів, 31000); платник робіт з оцінки майна, зазначеного в пп. 2.1 та 2.3 – Красилівська міська рада Хмельницької області, а майна, зазначеного в пп. 2.2 – фізична особа-підприємець Киданчук Олександр Вікторович (ідентифікаційний номер – 3234709175).

7. Місцезнаходження конкурсної комісії – м. Красилів, пл. Незалежності, 2, каб. № 104 (адмінбудинок), тел. 4-29-85; місцезнаходження робочої групи – м . Красилів, пл. Незалежності, 2, каб. № 107 (адмінбудинок) тел. 4-29-88.

Конкурсна документація претендента подається на кожний об’єкт окремо в запечатаному конверті з відміткою „На конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності” із зазначенням назви суб’єкта господарювання, який подає заяву, і назви об’єкта, на який подано заяву, та складається з:

- підтвердних документів;

- пропозицій щодо ціни виконання робіт з оцінки, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням таких робіт, а також строку виконання робіт, запечатаних в окремому конверті;

- документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна за встановленою формою

Привітання міського голови із Великоднем
5 хвилин з міським головою (06.03.2018)
5 хвилин з міським головою