Красилівська міська рада » Оголошення » Повідомлення про проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності

Повідомлення про проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності

Оголошення (22.12.2016)

1. Дата, час і місце проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення оцінки комунального майна: 12 січня 2017 р., о 10 год. 00 хв., м. Красилів, пл. Незалежності, 2, каб. № 104 (адмінбудинок).

2. Інформація про об’єкти оцінки:

2.1. Приміщення в дошкільному навчальному закладі № 1 „Веселка” Красилівської міської ради Хмельницької області площею 12,8 кв. м по вул. М. Грушевського, 55 в м. Красилів; мета проведення оцінки: надання в оренду.

2.2. Приміщення в Красилівському міському будинку культури площею 41,6 кв. м по вул. М. Грушевського, 189 в м. Красилів; мета проведення оцінки: продовження терміну дії договору оренди.

2.3. Нежитлова будівля будинку культури по вул. Центральна, 3 в м. Красилів; мета оцінки: продаж майна. 

3. Кінцевий термін подання документів: 04 січня 2017 р.

4. Перелік підтвердних документів, які подаються на розгляд комісії:

- заява на участь у конкурсі за встановленою формою;

- інформація про кількість звітів про оцінку майна, які на час проведення конкурсу складені претендентом на виконання договорів про проведення оцінки майна, укладених з органами приватизації та іншими замовниками, за підсумками попередніх конкурсів;

- інформація про претендента за встановленою формою;

5. Вимоги до претендентів для участі в конкурсі визначені розділом ІІІ Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 31.12.2015 року № 2075.

6. Замовник робіт з оцінки – Красилівська міська рада Хмельницької області (код ЄДРПОУ 04060737, пл. Незалежності, 2, м. Красилів, 31000); платник робіт з оцінки майна, зазначеного в пп. 2.1 та 2.3 – Красилівська міська рада Хмельницької області, а майна, зазначеного в пп. 2.2 – фізична особа-підприємець Киданчук Олександр Вікторович (ідентифікаційний номер – 3234709175).

7. Місцезнаходження конкурсної комісії – м. Красилів, пл. Незалежності, 2, каб. № 104 (адмінбудинок), тел. 4-29-85; місцезнаходження робочої групи – м . Красилів, пл. Незалежності, 2, каб. № 107 (адмінбудинок) тел. 4-29-88.

Конкурсна документація претендента подається на кожний об’єкт окремо в запечатаному конверті з відміткою „На конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності” із зазначенням назви суб’єкта господарювання, який подає заяву, і назви об’єкта, на який подано заяву, та складається з:

- підтвердних документів;

- пропозицій щодо ціни виконання робіт з оцінки, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням таких робіт, а також строку виконання робіт, запечатаних в окремому конверті;

- документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна за встановленою формою

Ім'я:*
E-Mail:*
Введіть два слова, показаних на картинці: *

Міський голова

Зробимо наше місто затишнішим, комфортнішим та безпечнішим
Міський голова Жовтан А.І.

Написати лист міському голові
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога