Красилівська міська рада » Оголошення » ПОВІДОМЛЕННЯ

ПОВІДОМЛЕННЯ

Оголошення (13.03.2017)

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
про намір здійснити коригування діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

Красилівською житлово-експлуатаційною конторою

         На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 № 390 „Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад“ Красилівська ЖЕК  пропонує на розгляд обґрунтування причин коригування тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

             Метою  коригування  тарифу  в Красилівської ЖЕК  - надавача послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій - є приведення їх до економічно обґрунтованого рівня для забезпечення кваліфікованого, гарантованого обслуговування, дотримання санітарного стану для створення мешканцям будинків належних умов проживання.             
              Зауваження  та  пропозиції  приймаються протягом 14 днів з моменту публікації в газеті „Красилівський вісник“  за адресою: 31000, Хмельницька область, м. Красилів, вул. Щаслива,9.

 

Детальніше у файлі: ЗАВАНТАЖИТИ [437 Kb] (завантажень: 13)

Ім'я:*
E-Mail:*
Введіть два слова, показаних на картинці: *

Міський голова

Зробимо наше місто затишнішим, комфортнішим та безпечнішим
Міський голова Жовтан А.І.

Написати лист міському голові
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога