Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Оголошення » ПОВІДОМЛЕННЯ

ПОВІДОМЛЕННЯ

Оголошення (13.03.2017)

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
про намір здійснити коригування діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

Красилівською житлово-експлуатаційною конторою

         На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 № 390 „Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад“ Красилівська ЖЕК  пропонує на розгляд обґрунтування причин коригування тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

             Метою  коригування  тарифу  в Красилівської ЖЕК  - надавача послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій - є приведення їх до економічно обґрунтованого рівня для забезпечення кваліфікованого, гарантованого обслуговування, дотримання санітарного стану для створення мешканцям будинків належних умов проживання.             
              Зауваження  та  пропозиції  приймаються протягом 14 днів з моменту публікації в газеті „Красилівський вісник“  за адресою: 31000, Хмельницька область, м. Красилів, вул. Щаслива,9.

 

Детальніше у файлі: ЗАВАНТАЖИТИ [437 Kb] (завантажень: 14)

Привітання міського голови із Великоднем