Мобільний телефон міської ради - 0970982508 27 травня 2019 року о 13-00 год. відбудеться позачергова 23-я сесія Красилівської міської радиРеєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Міський голова » Привітання » Вітання міського голови з Новим роком

Вітання міського голови з Новим роком

Міський голова » Привітання (06.02.2011)


Швидкоплинно минають останні дні 2010 року. Року, який приніс нам багато різноманітних подій, поразок і перемог, здобутків і результатів.

У кожній красилівській родині були у році, що минає свої щасливі хвилини, які надовго запам`ятаються: у когось народилися діти та онуки, десь зіграли весілля, хтось зустрівся з хорошими друзями. Такі маленькі радощі і є наше життя.

І хай у наступному році їх буде як можливо найбільше.

Любов до нашого рідного міста, прагнення зробити його найкращим і найкрасивішим стануть головною нашою метою у 2011 році і тоді здійсняться наші самі сміливі задуми та втіляться добрі надії.

Бажаю всім вам, радісних різдвяних свят, щасливого Нового року! Нехай він принесе в кожну сім`ю здоров`я та благополуччя, спокій та добробут, мир, добро та достаток.

Нехай здоровими та щасливими будуть наші діти та батьки!

Нехай Різдвяні свята щедро обдарують нас божою благодаттю.

З повагою міський голова Ніла Островська.