Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Міський голова » Розпорядження міського голови » Розпорядження № 271/2017-рк

Розпорядження № 271/2017-рк

Міський голова » Розпорядження міського голови

Дата оприлюднення: 03.01.2018

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

28.12.2017

Красилів

№ 271/2017-рк

 

 

Про проведення конкурсів на заміщення вакантних посад в апараті та виконавчих органах Красилівської міської ради

 

 

Керуючись ст. 10 Закону України „Про службу в органах місцевого самоврядування”, ч. 4 ст. 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Порядком проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169, враховуючи рішення Красилівської міської ради від 29.11.2017 року № 2 „Про затвердження штатного розпису апарату Красилівської міської ради та її виконавчих органів” та від 15.12.2017 року № 3 „Про утворення відділу освіти,

молоді та спорту Красилівської міської ради Хмельницької області”, з метою укомплектування апарату та виконавчих органів Красилівської міської ради:

 

1. Провести конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста першої категорії відділу земельних відносин та екології Красилівської міської ради.

1.1. Визначити основні вимоги до кандидатів на зайняття вакантної посади спеціаліста першої категорії відділу земельних відносин та екології Красилівської міської ради:

- громадянство України;

- вища землевпорядна освіта;

- вільне володіння державною мовою;

- вміння працювати на персональному комп’ютері.

 

2. Провести конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста першої категорії відділу праці, зайнятості та соціального захисту населення Красилівської міської ради.

2.1. Визначити основні вимоги до кандидатів на зайняття вакантної посади спеціаліста першої категорії відділу праці, зайнятості та соціального захисту населення Красилівської міської ради:

- громадянство України;

- вища освіта в соціальній сфері;

- вільне володіння державною мовою;

- вміння працювати на персональному комп’ютері.

 3. Провести конкурс на заміщення вакантної посади заступника начальника відділу освіти, молоді та спорту Красилівської міської ради.

3.1. Визначити основні вимоги до кандидатів на зайняття вакантної посади заступника начальника відділу освіти, молоді та спорту Красилівської міської ради:

- громадянство України;

- вища педагогічна освіта;

- вільне володіння державною мовою;

- стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років;

- вміння працювати на персональному комп’ютері.

 

4. Конкурсній комісії забезпечити опублікування оголошень про проведення конкурсів на заміщення вакантних посад в апараті та виконавчих органах Красилівської міської ради, визначених в п.п. 1-3 даного розпорядження, в засобах масової інформації не пізніше ніж за місяць до початку конкурсу.

 

5. Контроль за виконанням розпорядження покладаю на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голову конкурсної комісії Слободянюк М.О.

 

 

Міський голова

Н.Островська

Святкування Дня міста Красилів