Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Міський голова » Розпорядження міського голови » Розпорядження № 80/2019-р

Розпорядження № 80/2019-р

Міський голова » Розпорядження міського голови

Дата оприлюднення: 08.04.2019

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

08.04.2019

Красилів

№ 80/2019-р

 

 

Про заходи щодо реалізації Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції на території громади у 2019 році

 

 

Враховуючи розпорядження голови Хмельницької обласної державної адміністрації від 22.03.2019 року № 201/2019-р „Про обласні заходи щодо реалізації Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції у Хмельницькій області на 2019 рік”, з метою забезпечення широкого інформування жителів Красилівської міської об’єднаної територіальної громади з питань європейської інтеграції України, керуючись ч. 4 ст. 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

1. Відділу організаційної та інформаційної роботи Красилівської міської ради (начальник Перемибіда З.П.) протягом 2019 року забезпечити підвищення рівня поінформованості жителів громади про євроінтеграційні процеси в регіоні, зокрема експорт продукції Хмельницької області до держав-членів ЄС, інвестицій з ЄС, допомогу ЄС, запровадження в регіоні європейських практик, а також європейські цінності, стандарти, досвід проведення реформ та критерії членства в ЄС шляхом розміщення відповідної інформації на офіційній сторінці Красилівської міської ради в мережі Інтернет.     

 

2. Відділу освіти, молоді та спорту Красилівської міської ради (начальник Заїка О.М.) протягом 2019 року:

2.1. Забезпечити проведення у закладах загальної середньої освіти Красилівської міської ради науково-практичних, виховних, інформаційно-просвітницьких заходів з питань основних напрямів співробітництва України та ЄС, упровадження європейських стандартів у різних сферах суспільного життя.

2.2. Надавати відділу організаційної та інформаційної роботи Красилівської міської ради інформацію про проведені заходи для її розміщення на офіційній сторінці Красилівської міської ради в мережі Інтернет.

3. Відділу культури Красилівської міської ради (начальник Грицюк І.П.)

протягом 2019 року:

3.1. Сприяти підвищенню рівня поінформованості жителів громади про європейські культурні цінності шляхом проведення конференцій, „круглих столів”, лекцій, тематичних виставок, семінарів відповідної тематики у закладах культури громади. 

3.2. Надавати відділу організаційної та інформаційної роботи Красилівської міської ради інформацію про проведені заходи для її розміщення на офіційній сторінці Красилівської міської ради в мережі Інтернет. 

 

4. Спеціалісту першої категорії загального відділу Красилівської міської ради Богуш Г.В. протягом ІІ-ІІІ кварталу 2019 року сприяти підвищенню кваліфікації працівників апарату та виконавчих органів Красилівської міської ради шляхом підготовки розпоряджень про направлення їх для участі у короткострокових семінарах на тему: „Інформування громадськості про державну політику у сфері європейської інтеграції України”.  

 

5. Керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету Красилівської міської ради Романюк Т.М. протягом 2019 року інформувати про виконання зазначених заходів Красилівську районну державну адміністрацію щоквартально до 15 числа останнього місяця звітного періоду.

 

 

Міський голова

Н.Островська